ایده کلید توسعه اقتصادی مازندران است

به گزارش خبرگزاری مازندران موج، سید محمود حسینی پور در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان گفت: بروکراسی غیرضروری مانعی جدی بر سر راه اجرای طرح های سرمایه گذاری در مازندران است. برای رفع این چالش ۱۳ دستگاه اجرایی استان باید پنجره واحدی تشکیل دهند.» اقتصادی اقدامات لازم برای اعطای مجوز سرمایه گذاری حداقل ظرف ۱۵ روز انجام شود.

وی با بیان اینکه طرح های اقتصاد مقاومتی دستگاه های اجرایی باید از زندگی روزمره خارج شود، تحقیق شود، بر اساس نیازسنجی صحیح انجام شود و با قاطعیت انجام شود، ادامه داد: مسئولان دستگاه های اجرایی مسئول توسعه اقتصادی کشور هستند. استانی با ارائه ایده های پاکی که منجر به حمایت از شرکت های دانش بنیان و افزایش اشتغال و تولید می شود.

استاندار مازندران خطاب به فرمانداران شهرستان های حاضر در جلسه از طریق ویدئو کنفرانس گفت: اولویت های اقتصادی و سرمایه گذاری های منطقه ای در قالب اقتصاد مقاومتی حداکثر تا ماه آینده باید به سازمان مدیریت و برنامه ریزی ارائه شود.

وی افزود: ایده کد توسعه اقتصادی مازندران و روسای دستگاه های اجرایی باید با جدیت و خلاقیت از چارچوب های سنتی اداری خارج شوند تا برای رونق تولید در استان برنامه ارائه دهند.

حسینی پور تصریح کرد: برای توسعه استان پنج پروژه اولویت دار اقتصاد مقاومتی در نظر گرفته شده است که در اسرع وقت توسعه یابد و تلاش می کنیم طبق برنامه ریزی منسجم اجرایی شود.

وی بیان کرد: میزان تولید محصولات کشاورزی، صنعتی و صادراتی استان حداکثر ظرف یک سال باید محقق شود برنامه های اقتصاد مقاومتی قابل تقدیر است و معنای عدم موفقیت در رشد تولید در سال های اخیر این است که این جلسات نتیجه لازم را نداشته است.

  سوء قصد به سلمان خان شکست خورد

استاندار مازندران افزود: متأسفانه از ظرفیت اقتصادی و تولیدی مازندران به معنای واقعی استفاده نمی شود و این رویه باطل باید هرچه سریعتر لغو شود و از همه ظرفیت ها برای ایجاد تولید و اشتغال استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید