امام جمعه اردبیل: وظیفه داریم با تربیت عقلانی زمینه عفاف نسل جدید را فراهم کنیم.

0e116bd5 ad9e 4782 90f2 7eb7f6b71750 خبر عجیب

شفقنا- نماینده ولی فقیه در اردبیل گفت: ما میراث بزرگی داریم و موظفیم از مدرک، منطق، درایت و تدبیر استفاده کنیم به ویژه با استفاده از ظرفیت آموزش و پرورش و با تربیت عقلانی و با ایجاد فضای سالم آموزشی. که زیربنای کامل عفت نسل جدید را فراهم می کند

به گزارش شفقنا، آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در این دیدار با اشاره به نقش ویژه آیت الله العظمی سید یونس اردبیلی بر نقش مرجعیت اردبیل در قیام گوهرشاد تاکید کرد. و آیت الله شیخ محمد علمی اردبیلی: راه حل، گسترش حجاب با استدلال، منطق، تبیین تجربه رقت انگیز ملت ها، بیان هنرمندانه پیامدهای مخرب نقض حریم خصوصی به ویژه آثار آن در فروپاشی نهاد مقدس خانواده است. و باز شدن گره های ذهنی. البته حساب آدم های لجباز و برنامه های سازماندهی شده جداست و خدا فقط لجبازها را به جهنم می برد.

وی ادامه داد: ما صاحب یک میراث بزرگ هستیم و وظیفه داریم به ویژه با استفاده از ظرفیت آموزش و پرورش و تربیت عقلانی و با ایجاد فضای سالم آموزشی، مدرک، منطق، درایت و برنامه ریزی را در اختیار نسل جدید قرار دهیم. به خاطر داشته باشید که انسان به شواهد و استدلال وابسته است. شواهد ما در مورد نیاز به محافظت از حریم خصوصی در برابر افراد غیرقابل لمس بسیار زیاد است. دستمان با حجاب پر است.

آیت الله عاملی خاطرنشان کرد: متأسفانه این روزها دشمنان عفاف تاکید کرده اند که زن را با فریب تعریف می کنند و می گویند زن قوی زنی است که فریبکار باشد و هر چه فریبکارتر باشد بیشتر است و اولویت در یک زن تقلب بیرونی اوست !

  جلسه علنی امروز مجلس آغاز شد/ نحوه اجرای قانون رفع تحریم ها در دستور کار مجلس قرار گرفت

وی افزود: در این صورت دیگر حجاب اهمیتی ندارد و به همین دلیل است که محمدرضا شاه در سخنانی بسیار شرم آور گفت چادر کفن سیاهی است که زیبایی های پنهان را آشکار نمی کند!!! و رضاخان گفت حجاب دم کثیفی بود که باید با احتیاط قطع شود اما حوصله احتیاط را نداشت و با سرنیزه وارد میدان شد!

دیدگاهتان را بنویسید