افشای ویژه قاچاق سازمان یافته فرآورده های نفتی به ارزش 154 میلیارد

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، گروهبان غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی هرمزگان در این باره گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی دقیق موفق شدند باند سازمان یافته قاچاق فرآورده های نفتی را شناسایی کنند. که سوخت قاچاق از نوع گازوئیل در روغن پایه معدنی می شود.

وی افزود: پس از هماهنگی با مراجع قضایی، پس از چند روز نظارت و مراقبت از اماکن شرکت مذکور در منطقه ویژه اقتصادی یکی از گمرکات استان، از فعالیت مجرمانه و وجود یک قبضه تعداد کانتینرهای 20 فوتی حامل سوخت قاچاق

این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: پس از هماهنگی با مراجع قضایی، یگان حفاظت گمرک و بنادر از منطقه مذکور بازدید و از تمامی فرآورده های نفتی مشکوک نمونه برداری و به آزمایشگاه ارسال کردند که با توجه به پاسخگویی صورت گرفته مشخص شد 20 نفر ظروف حاوی 440000 لیتر فرآورده های نفتی نفت و گاز هستند که به عنوان روغن پایه معدنی معرفی می شوند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش سوخت های کشف شده را 154 میلیارد ریال برآورد کردند، اظهار داشت: در این رابطه اعضای شرکت مذکور دستگیر و به همراه پرونده های تشکیل شده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

سردار جعفری در پایان خاطرنشان کرد: مبارزه با سودجویان و قاچاقچیان منابع ملی از اولویت های این پلیس است و از شهروندان تقاضا می شود در صورت مشاهده و برخورد با موارد مشکوک در این زمینه مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند. .

  آیت الله امین خراسانی در پیامی درگذشت آیت الله علوی گرگانی را تسلیت گفت.

دیدگاهتان را بنویسید