اعلام نتایج مسابقات لیگ دسته اول کشتی آزاد

به گزارش شفقنا ورشی، نخستین دوره مسابقات لیگ کشتی باشگاه های کشور از صبح امروز در گروه های الف، ب و ج از صبح امروز (پنجشنبه 3 تیرماه) در تاکستان قزوین، بافت کرمان و نور از کشتی گیر سقوط کرده شاهرخ ضرغام تجلیل شد. مازندران در حال برگزاری است و مسابقات گروه D 6 تیرماه همزمان با اولین دوره رقابت های کشتی فرنگی در خرم آباد لرستان برگزار می شود. نتایج دیدارهای صبح امروز به شرح زیر است:

(اول اسامی تیم های برنده ذکر شده است)

گروه A: (میزبان تاکستان قزوین)

پتروپالایشگاه بلیش تکستان 7 – ملوان جوان رشت 3

57 کیلوگرم: ابراهیم کواری 10- رامین کلینیا صفر

61 کیلوگرم شهداد خسروی 11- سوبان محمدی

65 کیلوگرم: امیرمحمد اکبری مهران صفر – عرفان انصاری 10

70 کیلوگرم: علی رضایی 6- محمدامین ادهمی 8

74 کیلوگرم: علی هدیاری 11- محمدامین بخشی صفر

۷۹ کیلوگرم: امیررضا طاهرخانی ۸- صادق پریاب ۵

86 کیلوگرم: علی شکوری 4- امیررضا قاسمی 3

92 کیلوگرم: علی منصوری 6 – ادل هک بین 7

97 کیلوگرم: علیرضا صفویه 13- امیرعباس لطف مرادی 2

125 کیلوگرم: علی اکبرپور 11- ابوالفضل رستم پور 5

مالک اشتر بابل ۸- کیان گرگان ۲

57 کیلوگرم: افشین رحمانی 6 – علی یحیی پور صفر

61 کیلوگرم: امیرمحمد گلام نژاد 9 – رضا عرب 4

65 کیلوگرم: محمدمهدی پلنگوار 5- سپهر اسماعیلی 15

70 کیلوگرم: علی کبودتبار 6- صاحب تاجیک 2

۷۴ کیلوگرم: محمد یوسفی ۹- محمد کالا سری ۷

79 کیلوگرم: نعمت کریم نیا 2 – سید مصطفی حسینی 1

86 کیلوگرم: اشکان عزیزی 3- امیرحسین علیزاده 3

92 کیلوگرم: علی امیری 6- ابوالفضل میرزاگل گنجی 3

97 کیلوگرم: حسن قربان زاده 3- مهرشاد اکبرزاده صفر

  مراقب کلاهبرداری در فضای مجازی باشید

125 کیلوگرم: فرهاد اکبری 1- سهیل کلی پور گودرزی 6

هیئت قایقرانی اراک 6 – ملوان جوان رشت

57 کیلوگرم: پوریا ترکمان 11- رضا پورنعمتی صفر

61 کیلوگرم: علیرضا محمد حسنی 12- سوبان محمدی صفر

65 کیلوگرم: داریوش ولی زاده 7 – عرفان انصاری 8

70 کیلوگرم: محمد میراحمدی 5- محمدامین ادهمی 3

74 کیلوگرم: احمدرضا شجاعی 10- یحیی بالانده صفر

79 کیلوگرم: عباس زندیه 4- صادق پریاب صفر

86 کیلوگرم: محمد غفاری 4- امیررضا قاسمی 11

92 کیلوگرم: حمیدرضا شهید صفر – امیرعلی صیاد 9

۹۷ کیلوگرم: علی امیرسرداری ۹- محمدحسین رستمی ۵

125 کیلوگرم: وحید یوسفوند 10- ابوالفضل رستم پور 9 (TKO)

پتروپالایشگاه تاکستان بلیش 10- مالک اشتر بابل صفر

57 کیلوگرم: ابراهیم کواری 6- امیرحسین ساداتی 2

61 کیلوگرم: علی کولی زادگان 9- امیرمحمد گلم نژاد 2

65 کیلوگرم: کیان محمودجانلو 10- محمدمهدی پلنگوار صفر

70 کیلوگرم: امیرحسین مقسودی 10 – آرمین مجیدی 8

74 کیلوگرم: امیرحسین حسینی 8 (TKO) – سبحان رحمانی 1

79 کیلوگرم: علی خدایاری 11- احمدرضا مهدی زاده 5

86 کیلوگرم: علی شکوری 9 – محمدجواد صالحی 6

92 کیلوگرم: علی منصوری 10- علی امیری 8

97 کیلوگرم: علی بخشی 10- حسن قربان زاده صفر

125 کیلوگرم: علی اکبرپور 10- فرهاد اکبری 1

گروه B: (پارچه کرمان)

برنده نیروی هوایی خراسان جنوبی 5- فولاد بافت تهران 5

57 کیلوگرم: سجاد فنادی 10- امیرمهدی اسماعیلی صفر

61 کیلوگرم: یزدان دادگر 10- معین لطفی صفر

65 کیلوگرم: امیررضا هانی 5- امیرحسام محبی 10

70 کیلوگرم: امیررضا ترکمان صفر – مهدی سلطانی نژاد 10

74 کیلوگرم: سعید عقیقی 5- رضا شکوه سلجوقی برنده 5

79 کیلوگرم: علیرضا حسین دوست صفر – فرزاد صفی شاهی 10

86 کیلوگرم: امیرمحمد محتاری 3- محمدصادق سلطانی نژاد 11

  قاضی زاده هاشمی با رئیس جمهور عراق دیدار می کند

92 کیلوگرم: حامد گرامی 10 – حسین کولی زاده صفر

97 کیلوگرم: سجاد عزیزی 10- امید کریمی صفر

125 کیلوگرم: مرتضی جان محمدزاده 10- ابوالفضل ارجند صفر.

نیروی هوایی خراسان جنوبی 6 – هیئت کشتیرانی زنجان 4

57 کیلوگرم: سیدعلی عظیمی 8- میلادی ولی زاده 11

61 کیلوگرم: میرعلی باوفا سادات 10- محمدمهدی محمد جانی صفر

65 کیلوگرم: محمدرضا طهماسب پور صفر – محمد ملکی 4

70 کیلوگرم: مهران حسین زاده 5 – ایمان رحمانی زاده 10

74 کیلوگرم: علی سیردی 11- امیرحسین فلاح صفر

79 کیلوگرم: محمدحسین نوروزیان 14- محمد شهبازان پاد 4

86 کیلوگرم: حمیدرضا زرین رقم 11 – امیرحسین بحری صفر

92 کیلوگرم: میلاد صارمی 11- علی احمدی ثانی 2

97 کیلوگرم: علیرضا پوراسد صفر – عرفان حسین زاده 10

125 کیلوگرم: مصطفی تقانی 10- امید محمدی صفر

پاس هیرو جویبار 8-فولاد بافت کرمان 2

57 کیلوگرم: امیر مهدی اسماعیلی 2- رسول مهدی پور برنده 12 (TKO)

61 کیلوگرم: معین لطفی صفر – یاسین رضایی 10

65 کیلوگرم: امیرحسام محبی صفر – پیمان نعمتی 10

70 کیلوگرم: مهدی سلطانی نژاد 7 – حسن مطلبی 8

74 کیلوگرم: رضا شکوه سلجوقی 2 – حسین عباسپور 5 (TKO)

79 کیلوگرم: فرزاد صفی جان شاهی 10- ابوالفضل ولی پور صفر

86 کیلوگرم: محمدصادق سلطانی نژاد 5 (TKO) – رضا ابراهیم نژاد 2

92 کیلوگرم: امیرطاها برفی صفر – سبحان عسگری 5

97 کیلوگرم: امید کریمی 2- علیرضا رکابی 9

125 کیلوگرم: امیرحسین شعاعی 3- امیرحسین اسماعیلی 13

گروه C: (نور مازندران)

صنایع غذایی معینی پور 9 – هیئت باربری سنندج 1

57 کیلوگرم: رضا علیجان زاده 3- مهدی رحیمی برنده 3

61 کیلوگرم: سجاد ترگو 3- سید امیرمهدی شفیعی 1

  سازمان بهداشت جهانی از اقدام عجولانه اروپا برای رفع محدودیت های عروق کرونر انتقاد کرده است

65 کیلوگرم: محمد رمضانپور برنده 5- رضا انتظاری 5

70 کیلوگرم: محمد بخشی 12- محمدامین ده جهانی 1

۷۴ کیلوگرم: امیرحسین متقی ۱۳- محمدامین ده یانی ۱

۷۹ کیلوگرم: علی گلمی ۴- هادی شرفبیانی ۱

86 کیلوگرم: فاضل پرجب 8 – شکور فاتحی 2

92 کیلوگرم: مهراب بابایی برنده 2- سید علیرضا احمدیان 2

97 کیلوگرم: طاها خمینی 7- آرمان کاظمی 2

125 کیلوگرم: امیرمحمدی 6 – عباس لشکری ​​2

کارینا شمالی 10 – هیئت باربری سنندج

57 کیلوگرم: امیر پرسته 5- مبین عظیمی صفر

61 کیلوگرم: مهدی وایسی 10- امین طاهرلو صفر

65 کیلوگرم: اشکان مجریان 12- سیاوش احمدی 2

70 کیلوگرم: محمد کریمی 11- سیاوش احمدزاده صفر

74 کیلوگرم: محمدرضا اصغرپور 2- شایان حسامی صفر

۷۹ کیلوگرم: امیرحسین کاووسی ۳- هادی شرفبیانی ۲

86 کیلوگرم: علیرضا صبریان 10- شکور فاتحی صفر

92 کیلوگرم: سیدرضا هاشمی 7- سید علیرضا احمدیان صفر

97 کیلوگرم: علیرضا عبداللهی 11- آرمان کاظمی صفر

125 کیلوگرم: عرفان جعفری 10- امیرحسین هراتی صفر

صنایع غذایی معینی پور 8- فقط شکر 2

57 کیلوگرم: رضا علیجان زاده 9- پیمان نجفی صفر

61 کیلوگرم: سجاد ترگو 2- متین زارعی 1

65 کیلوگرم: محمد رمضانپور 6- علیرضا نمک شناس صفر

70 کیلوگرم: علی اکبر زرودی 3- حافظ دشتیان 1

74 کیلوگرم: امیرحسین متقی 4 – سامان نجفی 3

79 کیلوگرم: علی گلمی 9- محمد پارسا رستمی صفر

86 کیلوگرم: عزت الله اکبری 9- عارف هاشمی صفر الاصل

92 کیلوگرم: فاضل پورائب 7- امیررضا دلیری 8

97 کیلوگرم: طاها خمینی 6-محمدرضا کیازی 4

125 کیلوگرم: سهیل یوسفی صفر – محمدرضا مرادی 10

این رقابت ها امشب با مشخص شدن تیم های اول به پایان می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید