آیت الله اعرافی: 50 پروژه بزرگ در منطقه در حال اجراست

IMG 4922 خبر عجیب

شفقنا- مدیر حوزه های دینی گفت: 200 پروژه مهم میان مدت و کوتاه مدت در طرح توسعه بخشداری طراحی شده و در برنامه 5 ساله برای اجرا در 50 منطقه در حال انجام است.

به گزارش شفقنا، آیت الله علیرضا اعرافی، مدیر حوزه های علمیه امروز، سوم تیرماه در جمع فعالان عرصه بین الملل، با اشاره به برنامه های تحول آفرین حوزه، افزود: حوزه اخیراً مجموعه ای از اسناد را در کوتاه مدت منتشر کرده است. و درازمدت.” او به شیوه ای استراتژیک طراحی شده است، برخی از آنها علیرغم چالش های موجود، رویکردی بین المللی دارند.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه با بیان اینکه امروز در حوزه علمیه دو نوع برنامه وجود دارد، تصریح کرد: مجموعه برنامه هایی که به طور خاص بین المللی است و با آن سبک و سیاق طراحی شده است و نوع دیگر، رویکرد و پیوست بین المللی است. ، که برنامه ها و طرح ها باید در دست بگیرد

آیت الله اعرافی تصریح کرد: در 40 سال گذشته در جریان انقلاب اسلامی، نهادها و سازمان های مختلف مانند سایر نهادها حرکت کرده اند، فراز و نشیب هایی داشته اند و نقاط ضعف و قوت دارند، بنابراین باید گذشته را به درستی ارزیابی کنیم، نقاط قوت را ببینیم. نقاط ضعف را شناسایی و برطرف کنید و آنچه را که داریم برای همه توضیح دهید.

این حقوقدان عضو شورای نگهبان تاکید کرد: حضور فعال نخبگان علمی و مذهبی در عرصه تولید و نشر علم نقش مهم و بسزایی در گفتمان دیدن انقلاب اسلامی و ترسیم آینده آن دارد. و امروزه نقش حوزه و دانشگاه به عنوان متولیان تولید علم و دانش بسیار برجسته است.

  جوانان امروزی هیچ تفاوتی با جوانان عصر انقلاب و حفاظت مقدس ندارند و از برخی جهات بهتر هستند

مدیر حوزه های علمیه در پایان گفت: امام خمینی (ره) گفتمانی را آغاز کردند و مقام معظم رهبری آن را منتشر کردند و آن را منتشر کردند که هر کجای دنیا که بروید مشتری دارد، پس نخبگان دینی و مبلغان باید روی این گفتمان کار کنند، ترمیم کنند. آن را بازآفرینی کنید

دیدگاهتان را بنویسید