آنها 22 سارق خودرو را دستگیر کردند

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سرهنگ سید محسن جعفری در تشریح این خبر گفت: در راستای پدیده شوم سرقت و مبارزه با سارقان، ماموران کلانتری و کلانتری های استان توانستند دستگیری 22 دزد ماشین در عرض یک ماه گذشتند.

وی ضمن اعلام کشف 60 فقره سرقت در همین راستا، به نقش محوری کلانتری و کلانتری ها در کشف سرقت ها پرداخت و ادامه داد: ضریب کشف سرقت از کلانتری ها و کلانتری ها نسبت به سال گذشته 16 درصد افزایش داشته است. مدت مشابه سال گذشته

رئیس پلیس پیشگیری استان مازندران با بیان اینکه در منطقه سارقان را دستگیر کنید همچنین نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد رشد 15 درصدی هستیم، تصریح کرد: اجرای طرح های محله ای در راستای حفظ نظم و تضمین امنیت و آرامش مردم از کلانتری ها و کلانتری ها به صورت مستمر در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه اجرای این طرح ها منجر به افزایش توان پیشگیری، مقابله و کشف جرائم در سطح استان شده است، گفت: تحقق این هدف نه تنها به ثبات امنیت در جامعه کمک می کند، بلکه موجب افزایش توان پیشگیری، مقابله و کشف جرایم در سطح استان می شود. پیشگیری از وقوع جرم به عنوان اولویت اول پلیس محقق.

جعفری در پایان از شهروندان خواست: ضمن همکاری با پلیس برای برقراری نظم و امنیت عمومی، فرصت ارتکاب جرم را با رعایت نکات ایمنی از سارقان سلب کنند.

  عمان و انگلیس توافقنامه دفاعی مشترک امضا کردند

دیدگاهتان را بنویسید