کشف 100 میلیارد داروی قاچاق در منزلی در اصفهان

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سردار محمدرضا میرحیدری گفت: ماموران کلانتری پانزدهم پلیس آگاهی شهرستان اصفهان با اقدامات هوشمندانه و پلیسی از دپوی مقادیر قابل توجهی انواع مواد مخدر خارجی قاچاق در این شهرستان اطلاع پیدا کردند. واحد در آن شهر و بررسی موضوع در دستور کار خود.

وی با بیان اینکه ماموران پس از هماهنگی با مراجع قضایی و سازمان غذا و دارو به محل مورد نظر اعزام شدند، افزود: در بازرسی از محل مورد نظر تعداد 26 کارتن داروی دیابت، انواع داروهای مرتبط با زیبایی پوست و مو کشف شد. پیدا شد و انواع بوتاکس خارجی و ژل های خارجی جوان کننده پوست پیدا شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه ارزش کالاهای مکشوفه توسط کارشناسان 100 میلیارد ریال برآورد شد، گفت: در این رابطه یک مظنون دستگیر و پس از تشکیل پرونده به همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی شد. کالاهای بدون پوشش

سردار میرحیدری با تاکید بر عزم پلیس برای برخورد قاطع با پدیده قاچاق کالا، از شهروندان خواست با توجه به اینکه قاچاق کالا موجب از بین رفتن تولیدات داخلی و آسیب رساندن به سلامت جامعه می شود، در صورت اطلاع از دپو و انبار هرگونه کالای قاچاق، سریعاً اقدام کنند. وضعیت را به پلیس گزارش دهید.

  مسابقات خانگی در تمامی رشته ها برگزار می شود/ تمرینات خود را تا مسابقات آسیایی ادامه می دهیم

دیدگاهتان را بنویسید