نوحه خوانی شهادت امام باقر (ع) از دفتر آیت الله فاضل لنکرانی در مکه + عکس

WhatsApp Image 2022 07 07 at 10.34.04 AM خبر عجیب

شفقنا- مراسم عزاداری شهادت امام باقر (علیه السلام) به همت دفتر آیت الله فاضل لنکرانی در مکه مکرمه برگزار شد.

به گزارش شفقنا، بیست و ششمین سال برگزاری مراسم عزاداری شهادت حضرت بکرالعلوم (ع) با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین آیت الله فاضل لنکرانی در هتل ویولت مکه مکرمه برگزار شد. -مسلمین صادقی واعظ و مداحی میشم مطیعی.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی واعظ با اشاره به اینکه اساس اجتهاد در اسلام یکی از اقدامات و خدمات امام باقر(ع) است، گفت: ایجاد شبکه ارتباطی گسترده برای گسترش علوم اسلامی و علمی و علمی. نهضت فرهنگی و تربیت شیعه از دیگر خدمات امام همام است.

وی قرار دادن شیعیان در مسیر اطاعت و بندگی خداوند را از اهداف و اقدامات امام باقر(ع) عنوان کرد.

استاد حوزه علمیه با تاکید بر اینکه حج زمانی حج است که به ولایت امیرالمومنین(ع) توجه شود، یادآور شد: ثمره و نتیجه ولایت از نگاه حضرت امام باقر(ع) دوستی اهل بیت است. ، انتظار ظهور و ثبوت او از دشمنان اهل بیت. الف) است

صادقی واعظ افزود: برخورد با موانع سر راه فرهنگ اهل بیت(ع) و استبداد ستیزی از دیگر اقدامات امام باقر(ع) در دوران امامت ایشان بود.

وی در پایان به ظلم ستیزی و دفاع عالمانه از اسلام ناب محمدی در سیره امام باقر(ع) اشاره کرد و تصریح کرد: سخنرانی قاطع در مجلس یزید ملعون در دفاع از اهل بیت از دیگر موارد است. نشانه های ظلم ستیزی این امام همام در کودکی و این قبل از امامت اوست.

لازم به ذکر است این مراسم در هتل ویولت مکه مکرمه با حضور روحانیون کاروانی از ایران و برخی کشورهای دیگر و جمع کثیری از ارادتمندان و ارادتمندان به زائران بیت الله الحرام برگزار شد.

  شناسایی 686 بیمار عروق کرونر در اصفهان / 253 بیمار

دیدگاهتان را بنویسید