محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سرهنگ یدالله جهانتاب با تبریک قربان بایرام در تشریح این خبر گفت: به منظور ارتقای ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 امروز تا ساعت 6 صبح روز دوشنبه تیرماه اعمال می شود. 20. در محورهای مواصلاتی منطقه اجرا می شود.

وی ادامه داد: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به استثنای موتورسیکلت های پلیس و امداد و نجات در تمامی محورهای مواصلاتی استان برای انجام ماموریت های لازم در مسیر تردد مجاز ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ممنوعیت تردد تریلر، کامیون و کامیون در محور کرج – چالوس و بالعکس، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 24 روز پنجشنبه جمعه. و روز شنبه از 16 لغایت 27 تیرماه مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است و در صورت اعلام ماموران پلیس راه، تردد انواع وسایل نقلیه از میدان امیر کبیر کرج و آزاد راه به سمت مرزن آباد یک طرفه خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 00:00 روزهای یکشنبه و دوشنبه 28 و 30 تیرماه از میدان امیر کبیر کرج و ابتدای بزرگراه تهران – شمال در مسیر مرزن آباد ممنوع است و در صورت اطلاع ماموران پلیس راه از ساعت 16 الی 12 از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یکطرفه می شود.

سرهنگ جهانتاب یعنی محدودیت های حرکتی و تردد کلیه تریلرها در محور خراز ممنوع است، گفت: تردد انواع کامیون و کامیون به استثنای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 لغایت 24 شب چهارشنبه 24 تیرماه و همچنین از ساعت 6 الی 24 روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه 25 الی 20 تیرماه تردد در این محور ممنوع است.

  ناطق: شهید بهشتی نگذاشت کسی حقوق اولیه بشری را زیر پا بگذارد

وی اذعان داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 22 روز یکشنبه 28 تیرماه از روآن به آمل و در صورت اطلاع از ساعت 16 تا 22 همان روز ممنوع است. توسط افسران پلیس راهنمایی و رانندگی مستقر در محل از آب اسک به رودهن (منطقه عمومی) یک طرفه است.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور فیروزکوه گفت: تردد انواع تریلرها به جز حامل مواد سوختی و فاسد نشدنی روزهای پنجشنبه و جمعه تیرماه از ساعت 12 لغایت 24 با محدودیت است. 16 و 17 از محور جنوبی به شمالی و بالعکس ممنوع است.

وی بیان کرد: تردد هر نوع تریلر روزهای شنبه و یکشنبه 28 و 29 تیرماه از ساعت 6 الی 12 از شمال به جنوب در این محور و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ جهانتاب یادآور شد: اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و در صورت عادی بودن وضعیت تردد با هماهنگی انجام شده اجرای محدودیت ها کامل تلقی می شود.

وی در پایان از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: با رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره تماس بگیرند. 011 .

دیدگاهتان را بنویسید