سرلشکر سلامی: نقطه قوت اصلی هر کشوری علم و ایمان مردم است

62312516 خبر عجیب

شفقنا- فرمانده کل سپاه گفت: نقطه قوت اصلی هر کشوری علم و ایمان مردم آن کشور است که منبع اصلی بقای جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش شفقنا به نقل از سپاه نیوز؛ سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش سراسری سران استانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که امروز (پنجشنبه) در ستاد شورا با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی برگزار شد. اسلام والمسلمین موسی پور نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه دشمنان ایالات متحده آمریکا بر اساس استکبار و رژیم تروریستی و مافیایی خود جنگ اقتصادی جهانی را علیه ایران اسلامی به راه انداخته اند، گفت: گفت: جمهوری اسلامی ایران با برخورداری از هوش و شعور مردم و توانمندی‌های درونی خود، با مقابله با تحریم‌هایی که خنثی کرده است، نقشه‌های آنها را خنثی خواهد کرد و انقلاب و نظام ما هر روز قوی‌تر می‌شود.

وی خطاب به مسئولان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: دشمنان ایران برای نابودی اسلام و انقلاب تلاش گسترده و مستمری دارند اما با یاری خداوند متعال و مسئولیت بزرگ و پیامبرانه شما جهادگران در در عرصه مراسم و مناسبت ها در سراسر کشور به اهداف خود نخواهند رسید.

فرمانده کل سپاه افزود: با اتکال به خداوند متعال و رهنمودهای رهبر فرزانه و فرزانه انقلاب اسلامی توانسته‌ایم تمام توطئه‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران را خنثی کنیم، با وجود همه مشکلات این امر قابل حل است. به یاری خداوند و حمایت ملت و کشور اسلامی ما اکنون باید رشد کند و تأسیس شود.

سلامی خاطرنشان کرد: دشمنان ایران به ویژه آمریکایی ها به دو ضعف بزرگ خود پی برده اند که یکی نبود رهبری معنوی و کاریزمایی و دیگری نبود خرد در رهبری غرب است.

  برق در ریل سوم پروژه مترو کوم

وی با تاکید بر اینکه هر کشوری توسط یک مرد بزرگ هدایت می شود، تصریح کرد: آمریکایی ها بزرگترین نقطه ضعف آنها را نداشتن یک رهبر معنوی و کاریزماتیک می دانند.

فرمانده کل سپاه فقدان خرد در نظام رهبری را یکی از ضعف های اصلی غرب و هیئت حاکمه آمریکا می داند و می افزاید: یک نقطه تفاوت و برتری کشور ایران داشتن یک رهبر شجاع، با فضیلت و ساده زیستی که جهان شاهد و سکان انقلاب اسلامی اوست.» مسئول آگاهی.

سلامی گفت: امروز قدرت داشتن سلاح جنگی نیست، نقطه قوت اصلی هر کشوری علم و ایمان مردم آن کشور است که منبع اصلی بقای جمهوری اسلامی ایران است.

وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران سه عنصر قدرت را در صحنه جهانی نشان داده است، اراده اعمال قدرت و اعمال قدرت که شامل سرنگونی پهپاد جاسوسی متجاوز استراتژیک دشمن، دستگیری تفنگداران متجاوز و برخورداری از قدرت قوی است. حضور در نقاط مختلف جهان حمایت از مقاومت اسلامی در منطقه، پاسخگویی به شرارت های رژیم اشغالگر قدس و اعلام رسمی و آشکار آن با شجاعت و قاطعیت.

سردار سرلشکر سلامی با اشاره به ایام الله و فلسفه او گفت: این که جمهوری اسلامی ایران با رهنمودها و رهبری مقام معظم رهبری توانسته است در برهه های مختلف تمام توطئه ها علیه کشور عزیزمان را خنثی کند. باید گفت که این روزها ایام الله است.

فرمانده کل سپاه در بخشی دیگر از سخنان خود تصریح کرد: هر چند با یک جنگ تمام عیار رسانه ای، فرهنگی، اقتصادی، اطلاع رسانی و روانی مواجه هستیم که به طور مستمر و بدون وقفه ادامه دارد، اما کشور ما در حال بازسازی و بازسازی است. مقاومت مردم ما این را نشان می دهد. که قدرت واقعی در قلب ماست.

  پیش بینی 40 میلیارد دلار درآمد صادرات کشاورزی روسیه در سال 2022

سلامی افزود: قدرت های بزرگی در یمن، سوریه و لبنان در دوران انقلاب اسلامی شکل گرفتند و باید به عنوان سدی بین افکار مردم و تلاش دشمنان قرار بگیریم و اجازه ندهیم دشمن ذهن مردم را پر کند. دروغ و تهمت

وی بیان کرد: دشمن تلاش زیادی برای سلب اعتماد به نفس مردم دارد اما جوانان ما در اکثر صحنه ها و صحنه ها با هوشیاری، نشاط و تلاش جهادی و انقلابی در صحنه هستند و دشمن را از دست داده اند. پیروزی.”

فرمانده کل سپاه در پایان به رسالت و وظایف مهم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اشاره کرد و خاطرنشان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سراسر کشور با وجود توطئه های دشمنان علیه ایران، روشنگری، تبیین جهاد و آگاهانه شده است. تداوم نقش‌های درخشان و افتخارآمیز گذشته باید به یاری انقلاب اسلامی برای مصون ماندن از همه دسیسه‌های دشمنان ادامه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید