زمین های 2 زندان کرج به سرانه فضای فرهنگی و تفریحی اختصاص یابد

به گزارش خبرگزاری موج البرز، علیرضا رحیمی وی روز پنجشنبه در این جلسه افزود: تلاش نمایندگان مردم استان البرز و سایر مسئولان برای انتقال 2 زندان رجایی شهر و قزلحصار در سایر مناطق کشور قابل تقدیر است.

وی بیان کرد: اکنون مساحت زندان کزلحصار 307 هکتار و زمین زندان رجایی شهر 60 هکتار است که نشان از تبدیل این اراضی به مسکونی دارد.

رحیمی تاکید کرد: تبدیل این زمین ها به مسکونی باعث ازدحام بیشتر شهر می شود کلان شهر کرج و بر مشکلات شهر می افزاید.

گفت: الان در محدوده زندان غزلحصار مجتمع های مسکونی زیادی وجود دارند که نیازمند فضای گردشگری، تفریحی و فرهنگی هستند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: تبدیل اراضی زندان قزلحصار به مراکز فرهنگی و تفریحی نقش موثری در کاهش آسیب های اجتماعی دارد.

وی با اشاره به مشکلات اجتماعی ناشی از راه اندازی چندین زندان بزرگ در استان البرز افزود: انتقال 2 زندان غزلحصار و رجایی شهر به سایر مناطق کشور بار آسیب های اجتماعی را در استان البرز کاهش می دهد.

رحیمی یادآور شد: در سال 1387 با واگذاری بخشی از پادگان 300 هکتاری قلعه مرغی به شهرداری به منظور احداث مجتمع مراقبت های اجتماعی، تفریحی و فضای سبز شهرداری تهران موافقت شد.

وی گفت: پیش بینی می شود در خصوص واگذاری زمین زندان کزلحصار به شهرداری کرج نیز اتفاق مشابهی رخ دهد و انتظار داریم رئیس شهرداری و رئیس شورای شهر کرج با مقامات عالی استان و نمایندگان مردم مکاتبه داشته باشند. در مجلس

  همدلی نوشت: صدای مردم همه جا به گوش می رسد

دیدگاهتان را بنویسید