دستگیری آدم ربایان و آزادی 4 گروگان در استان فارس

به گزارش خبرگزاری موج فارس، سردار «رهام بخش حبیبی» در توضیح این خبر گفت: 21 تیرماه امسال در پی گزارش مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر ربوده شدن 4 نفر توسط افراد ناشناس در یکی از … در شهرک های شهرستان داراب به دستور ماموران انتظامی موضوع به صورت ویژه بررسی شد.

وی افزود: در بررسی های اولیه پلیس مشخص شد که 4 نفر توسط سرنشینان پژو 405 گروگان گرفته شده و هواپیماربایان به سرعت متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با توجه به حساسیت موضوع، ماموران انتظامی داراب تلاش گسترده ای برای آزادسازی افراد ربوده شده آغاز کردند و در همان روز (21 تیرماه) موفق به دستگیری یکی از آدم ربایان در این شهرستان شدند. ) و یکی از افراد نیز افراد ربوده شده را آزاد کرد.

سردار حبیبی با بیان اینکه در تحقیقات از فرد دستگیر شده مشخص شد افراد دیگری که در این گروگانگیری در مسیر شیراز – کرمان در حال تردد بوده اند، گفت: بلافاصله طرح مهار به اجرا درآمد و ماموران انتظامی شهرستان نی ریز استان فارس در دستور کار قرار گرفتند. با اقدامات فنی و تخصصی توانستند خودروی متعلق به ربایندگان را شناسایی و دستگیر کنند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در این ماموریت (دستگیری خودرو) 2 هواپیماربای دستگیر و 3 هواپیماربای سالم و صحت آزاد شدند، گفت: با بررسی های نهایی مشخص شد دلیل و انگیزه هواپیماربایی، حمل و نقل نامناسب مواد مخدر بوده است.

فرمانده انتظامی فارس با بیان اینکه هر سه آدم ربا برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، تاکید کرد: پلیس هیچ گاه اجازه نمی دهد مجرمان و متخلفان نظم و امنیت آسایش شهروندان را برهم بزنند و در صورت وجود موارد غیرقانونی با متخلفان قاطعانه برخورد خواهد کرد. فعالیت آن ها مشاهده می شود. خواهد بود.

  فرزند استاد فاطمی نیا در گفت و گو با شفقنا: حالا استاد فاطمی نیا حالش خوب نیست/ مردم نماز بخوانند

دیدگاهتان را بنویسید