توقیف 169 خودرو در طرح اصفهان برای برخورد با دُر دور

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ حسین بساطی گفت: ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان و پلیس راهور در 10 روز اول تیرماه 169 دستگاه خودروی متخلف را کشف کردند که از این تعداد 32 دستگاه مربوط به آلودگی صوتی و 42 دستگاه مربوط به تخلفات صوتی بود. راهبندان و 95 مربوط به شیشه های رنگی بوده است

وی با تاکید بر اینکه برخورد با تخلفات حادثه ساز و طرح ضربتی پلیس برای برخورد مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد، گفت: این طرح ها همچنان با قوت و قدرت در دستور کار قرار دارد و در سطح شهر اصفهان در حال اجراست.

این افسر پلیس با اشاره به اینکه از خودروهای توقیفی مقادیر زیادی سلاح سرد و مواد مخدر کشف شد، تصریح کرد: این خودروها با تردد در اطراف، رانندگی با سرعت بالا، سگ گردانی و … آسایش مردم را فراهم می کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در پایان خاطرنشان کرد: چنین اقداماتی از سوی افراد متخلف غیرقابل قبول است و پلیس اجازه نخواهد داد این افراد در نظم و امنیت شهروندان اختلال ایجاد کنند. متخلفان در صورتي كه منجر به جرح يا فوت شود، علاوه بر مصادره و اعمال قانون، هنگام تشكيل پرونده به مرجع قضايي معرفي خواهند شد.

  آیت الله کفیل: برخی با سخنان خود چهره دین و تشیع را تخریب می کنند

دیدگاهتان را بنویسید