تردد بیش از 17 هزار مسافر از پایانه مرزی بیله سوار

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، کلیم الله و توکل مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل در بازدید از پایانه مرزی بیله سوار وی با بیان اینکه از این تعداد یک هزار و 471 نفر مسافر ایرانی و 15 هزار و 736 نفر مسافر خارجی بودند، گفت: مسافران ایرانی پیاده و مسافران خارجی از پایانه مرزی بیله سوار با اتوبوس تردد کردند.

وی با بیان اینکه یک هزار و 450 مسافر ورودی ایرانی و 7 هزار و 430 مسافر خارجی از این حجم تردد بوده اند، افزود: 21 مسافر خروجی ایرانی و 8 هزار و 306 مسافر خروجی خارجی از این ترمینال تردد کردند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل وی از افزایش 47 درصدی تردد خودروها در پایانه مرزی بیله سوار خبر داد و گفت: در سه ماه گذشته 33 هزار و 778 خودرو از این پایانه تردد کرده اند.

وسطوگی تردد 33 هزار و 329 دستگاه کامیون، 436 اتوبوس و 13 دستگاه خودروی سواری را در سه ماهه گذشته عنوان کرد و گفت: تردد کامیون ها از پایانه مرزی بیله سوار نسبت به مدت مشابه سال گذشته که حدود 23 دستگاه بوده است افزایش داشته است. هزار کامیون ما شاهد 45 درصد هستیم.

وی خروج 14 هزار و 113 کامیون از این پایانه و 19 هزار و 216 کامیون ورودی را برشمرد و گفت: از 436 اتوبوس ورودی و خروجی پایانه مرزی بیله سوار 50 درصد ایرانی و 50 درصد آذری هستند.

مدیرکل حمل و نقل جاده ای و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل ورود 9 خودروی گرجستانی از مرز، خروج دو دستگاه وانت ترکیه ای و 3 خودروی گرجی از پایانه مرزی بیله سوار را برشمرد.

  بشار اسد به امارات می رود و با حاکم دبی دیدار می کند

ووشوقی پایانه مرزی بیله سوار را جزو 5 پایانه برتر کشور برشمرد و گفت: تردد مسافران و کالاها از این پایانه عادی و روان است و با تلاش کارگران پایانه مرزی بیله سوار در همه بخش ها با رشد قابل توجهی روبرو هستند.

دیدگاهتان را بنویسید