برگزاری جشن «ولایت علوی ختم دین نبوی» در امامزادگان مازندران

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی با اشاره به فرارسیدن ایام دهه امامت و ولایت، اظهار کرد: سازمان کمک ها و امور خیریه در طول سال به مناسبت های مختلف برنامه های متنوعی را اجرا می کند. ، که در این دهه از جشن استان علوی اکمل دین نبوی در دستور کار قرار دارد.

او به مناسبت این را گفت عید غدیر تا عید قربان جشن های استان علوی برای ادای دین نبوی در 280 بقعه متبرکه و امامزادگان مازندران برگزار می شود.

مدیر کل کمک ها و امور خیریه مازندران با اشاره به برپایی نماز عید سعید قربان در امامزادگان مازندران گفت: ایستگاه های ذبح گوسفند در برخی از مناطق پربرکت استان با حضور دامپزشکی دایر شده است. تیم ها

وی برگزاری جشن میلاد امام هادی(ع)، برپایی کاروان های شاد شمیم ​​ولایت، جشن سادات، برگزاری جشن های شاد ملکوتی، برگزاری همایش بانوان در استان و طرح اطعام غدیر را از جمله برنامه های خیرین مازندران در دهه مبارک فجر برشمرد. امام و ولایت

حجت الاسلام حیدری جناسمی گفت: ویژه برنامه های اوقاف و موسسه خیریه در راستای ترویج معارف اهل بیت (علیهم السلام) و همچنین تبدیل بقاع مبارکه به مرکز فرهنگی بقاع مبارکه اجرا می شود.

  جسد یک کوهنورد 32 ساله در ارتفاعات کوه بینالود پیدا شد

دیدگاهتان را بنویسید