باید در پارک ها و خیابان های کرج تمرین کنیم

به گزارش خبرگزاری موج البرز، مائده نظری دوچرخه سوار البرزی تیم ملی دوچرخه سواری سرعت ایران گفت: سه نفر از ورزشکاران فیکس تیم ملی دوچرخه سواری بانوان ایرانی اهل استان البرز هستند، اما این ورزشکاران باید برای تمرین به ورزشگاه آزادی بروند که این مسافت را برای دوچرخه سواران بسیار سخت می کند.

وی افزود: در استان البرز پیست سرعتی استاندارد نداریم و باید برای تمرین به ورزشگاه آزادی برویم تا بتوانیم با ایمنی بهتر تمرین کنیم.

یکی از اعضای تیم ملی دوچرخه سواری سرعت بانوان ایران گفت: دوچرخه سواری ورزشی تجهیزات محور است و اگر ورزشکار تجهیزات مناسب را نداشته باشد مسابقه بسیار سخت می شود.

وی گفت: ما هیچ حامی مالی برای حضور در مسابقات نداریم و هیچ باشگاهی حاضر به حمایت از ما نیست.

نظری گفت: هزینه خرید تجهیزات بسیار بالاست. برای خرید یک جفت کفش حرفه ای برای شرکت در مسابقات باید 15 میلیون تومان بپردازم.

وی گفت: زمانی که نمی توانم به ورزشگاه آزادی بروم با سایر ملی پوشان در خیابان ها و پارک های کرج تمرین می کنیم که از نظر ایمنی و امنیت بسیار سخت است.

وی خاطرنشان کرد: برای حضور شایسته در مسابقات آسیایی دوچرخه سواری فکر می کنم با تمام وجود باعث سربلندی ایران خواهم شد.

کسب دو مدال برنز آسیایی در رشته دوچرخه سواری سرعت و چندین دوره قهرمانی کشور از جمله افتخارات مائده نظری دوچرخه سوار تیم ملی دوچرخه سواری بانوان ایران است.

  ارسال طرح صیانت از شورای عالی فضای مجازی

دیدگاهتان را بنویسید