چهار دستگاه خودروی آتش نشانی و حمل زباله تحویل شهرداری آبادان شد

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، سرپرست شهرداری آبادان روز چهارشنبه در مراسم افتتاحیه خودروهای اهدایی به شهرداری آبادان گفت: 2 دستگاه کامیون زباله 6 تنی و 200 سطل زباله با اعتباری بالغ بر 55 میلیارد ریال به شهرداری آبادان تحویل داده شد. امروز توسط بنیاد مصطفان

محمدرضا مثور افزود: همچنین یک هزار و 800 سطل زباله دیگر از سوی بنیاد مصطفان به شهرداری آبادان توزیع شده است که در آینده نزدیک تحویل این شهرداری خواهد شد.

وی همچنین گفت: در پی پیگیری های انجام شده، وزارت کشور 2 دستگاه خودرو را به سازمان آتش نشانی شهرداری آبادان اختصاص داده و مقرر شده این خودروها در مردادماه امسال وارد آبادان شوند.

یکی از نمایندگان مردم آبادان در شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: با توجه به کمبود خودروهای حمل زباله، تفاهم نامه ای با بنیاد مصطفبان برای اهدای 2 خودرو به شهرداری آبادان و همچنین اهدای خودرو به شهرداری آبادان منعقد شد. 2000 سطل زباله که امروز خودروها و 200 جعبه زباله در این شهر تحویل شهرداری شد.

جلیل مختار با اشاره به اختصاص 600 تن قیر رایگان توسط بنیاد مصطفان به شهرداری آبادان گفت: علاوه بر این، این بنیاد 320 میلیارد ریال برای تعمیر و بهسازی خیابان ها در متراژهای 700 واحد و ایستگاه 12 ذوالفقاری اکثریت دارد. که تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و خدمات اجتماعی در آنجا مستقر هستند و این طرح با مشارکت شهرداری آبادان اجرا می شود.

وی افزود: با توجه به نامناسب بودن 18 زمین مصنوعی فوتبال در مناطق مختلف شهری آبادان، بنیاد مصطفان اقدام به نصب زمین مصنوعی در این زمین ها کرد.

  دانلود مداحی محرم 1401 با نوای محمود کریمی

وی ادامه داد: امیدواریم این اقدامات خدمات بهتری به شهروندان ارائه کند و نقطه شروعی برای ساخت و ساز و خدمات شهری مناسب برای مردم آبادان باشد.

نماینده بنیاد مصطفان نیز در این مراسم گفت: این بنیاد بنا به دستور و تاکید رهبر معظم انقلاب هدف مشخصی دارد و در 50 منطقه کم برخوردار در حوزه عمرانی، بهداشتی و معیشتی حضور صددرصدی دارد. رفع محرومیت

حجت الاسلام محمدحسین پاک نژاد افزود: رهبر معظم انقلاب دغدغه محرومیت زدایی در مناطق کم برخوردار را دارند و در 43 سال گذشته علیرغم برکات انقلاب اسلامی شاهد کمبودهایی در این مناطق از جمله هستیم. در استان خوزستان و به ویژه در آبادان خسارت جنگ تحمیلی کاملا مشهود است.

نماینده بنیاد مصطفان بیان کرد: پنج هزار میلیارد ریال از سوی بنیاد علوی به بیمارستان تخصصی علوی اختصاص یافته که به دانشگاه علوم پزشکی آبادان واگذار شد، در حالی که در خوزستان 6 هزار میلیارد ریال به بهداشت و درمان اختصاص یافته است. بخش توسط بنیاد مصطفیفان به عنوان بخشی از دغدغه برخورد با مردم این استان باید رسیدگی شود.

دیدگاهتان را بنویسید