افتتاح مدرسه تابستانی طرح تثبیت پرداخت شهریه در آموزش و پرورش فارس

به گزارش خبرگزاری موج فارس، محمد خلیل عسکری در مراسم افتتاحیه مدرسه تابستانی طرح تثبیت جبرانی یادگیری در استان اظهار داشت: هدف از اجرای این طرح تعمیق و تثبیت یادگیری و جلوگیری از افت تحصیلی دانش آموزان است.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: این طرح کاملا رایگان است و مدیر و هیئت مدرسه با توجه به سوابق تحصیلی تعیین می کنند که کدام دانش آموزان در این طرح شرکت کنند.

عسگری افزود: علاوه بر دروس جبرانی، بسته های فرهنگی و آموزشی برای دختران در حوزه حجاب و عفاف و برای پسران نیز در راهکارهای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در نظر گرفته شد.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: این طرح از 24 تیرماه آغاز و تا پایان مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

معاون آموزش و پرورش فارس نیز در این مراسم گفت: بیش از 60 هزار دانش آموز در مقطع اول و دوم ابتدایی در این طرح مشارکت دارند.

دکتر مجید بذرافکن گفت: این طرح در قالب 726 پایگاه شهری و روستایی و در بیش از 5 هزار کلاس درس در دوره اولیه در استان انجام می شود.

بذرافکن گفت: در این طرح دروس ریاضی و فارسی برای دانش آموزان پایه اول و دروس ریاضی، فارسی و علوم برای دانش آموزان پایه دوم تدریس می شود.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس نیز در این مراسم گفت: بیش از 286 هزار دانش آموز در دوره اول و دوم متوسطه در این طرح مشارکت دارند.

دکتر فرشید قاسمی گفت: این طرح در قالب 211 پایگاه و 14 هزار کلاس درس در مقطع متوسطه دوم استان انجام می شود.

  ایستگاه های صلواتی در منطقه جمکران باید دقیقا جانمایی شوند

وی با اشاره به اینکه این طرح ویژه دانش آموزان پایه هفتم تا یازدهم است، گفت: زمان حضور دانش آموزان نیز به رشته های انتخابی بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید