آغاز نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان در کوم

به گزارش خبرگزاری موج قم، محمد غفاری وی روز چهارشنبه بیان کرد: در این نمایشگاه که به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم و سازمان فرهنگی هنری افتتاح شد. شهرداری قم به مناسبت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان، کتاب و محصولات فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان در گروه‌های سنی مختلف عرضه می‌شود.

وی گفت: انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، انتشارات جمال، انتشارات جمعیت القرآن، انتشارات کتابک و انتشارات جمکران پنج انتشاراتی هستند که آثار خود را در این نمایشگاه عرضه می کنند و غرفه مجله کودک و نوجوان و انتشارات مربوط به دفتر تبلیغات اسلامی در نمایشگاه برگزار می شود.

وی گفت: نشست های ادبی، دیدار با نویسندگان و شاعران برجسته، نشست های کتابخوانی و ارائه و نقد و بررسی آثار از جمله برنامه های جانبی این نمایشگاه خواهد بود.

غفاری یادآور شد: نمایشگاه کتاب کودک از امروز 24 تیرماه در مجتمع مهدکودک واقع در پردیسان، خیابان سبلان، خیابان سبلان 19 تا عصر روز چهارشنبه 31 تیرماه (به استثنای روزهای تعطیل) دایر بوده و برای رزرو و علاقه مندان دایر است. ادبیات از ساعت 9 صبح تا 20:00 ویژه کودکان و نوجوانان است.

  شفقنا آینده/ برنامه ناسا برای استقرار راکتور هسته ای در ماه/ پست ملی و اطلاعات علمی

دیدگاهتان را بنویسید