پارک موضوعی پدافند غیرعامل در شهر قم احداث می شود

به گزارش خبرگزاری موج قم، پیام جوادیان وی با اشاره به احداث پارک موضوعی پدافند غیرعامل در شهر قم گفت: بحث پدافند غیرعامل در تمام حوزه های مدیریت شهری مطرح شده است و یکی از حوزه های فعال در این حوزه حوزه شهری است. فضاهای سبز که جدا از اینکه این موضوع در حین کار اهمیت داشت و کارایی و کارایی بهتری در ارائه خدمات ایجاد می کند، می تواند فضای سبز را به یک پتانسیل بسیار قوی برای مدیریت بحران در زمان وقوع حوادث تبدیل کند.

وی با تاکید بر اینکه در مواقع بحران یکی از فضاهایی که می تواند خدمات جامع ارائه کند، فضاهای سبز شهری است، افزود: موضوع مهم این است که بتوانیم موضوع حفاظت غیرعامل را در تمام پارک ها در حین ساخت پیش بینی کنیم و به سادگی یک پارک را به غیرفعال تبدیل کنیم. شاخص های حفاظتی این تنها مورد توجه نیست و ایجاد عواملی برای این بحث در همه پارک ها در دستور کار است.

مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم با بیان اینکه برای این منظور بخشی از جوان بستان برای ایجاد فضای آموزشی پدافند غیرعامل در سطح شهر در دستور کار قرار گرفته است، گفت: مشاور در حال انجام اقدامات لازم است. طرح ها.

وی خاطرنشان کرد: البته به دنبال این هستیم که تمامی پارک های سطح شهر به امکانات حفاظت غیرعامل مجهز شوند تا در مواقع بحران از آنها استفاده شود.

  معاون دادستان: در پرونده دامشهر افراد تصادفی دستگیر شدند

دیدگاهتان را بنویسید