تبریز قطب سوم طلا و جواهر کشور/نگذاریم چهره اقتصادی استان خدشه دار شود

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، صابر پرنیان وی در نشست اعضای اتحادیه طلا، جواهر، نقره و سکه تبریز گفت: سرمایه گذاری و تکمیل زنجیره تولید در هر یک از بخش های تولیدی و صنعتی استان منجر به تولید ثروت و در نهایت مردمی می شود. رفاه و آسایش

وی با بیان اینکه حوزه معدن و صنعت معدن در آذربایجان شرقی مغفول مانده است، گفت: تمرکز بر فرصت های حوزه بازرگانی و معدنی از مهمترین برنامه های اقتصادی استان است.

پرنیان با بیان اینکه تبریز قطب سوم طلا و جواهر در کشور است، گفت: اخبار نویدبخش اقتصادی و سرمایه گذاری های صنعتی و تولیدی و همچنین تزریق منابع مالی جدید به صنایع و صنایع مختلف برای تحقق حمایت از نوین در راه است. سفارش سرمایه گذاری ما در کار قرار داده ایم.

وی تاکید کرد: هرچه تجارت به سمت مطالبات منافع ملی و مردم حرکت کند، گفتمان توسعه بهتر خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی: وی در ادامه گفت: برخی گزارش های منتشر شده در تریبون های مختلف را قبول نداریم و اجازه نمی دهیم چهره اقتصادی استان خدشه دار شود.

ایجاد شهر تخصصی طلا و جواهر، تامین مواد اولیه از منابع معدنی محلی و منطقه ای، ایجاد صندوق های مکانیزه، مالیات بر ارزش افزوده، تامین منابع مالی برای افزایش سرمایه در گردش، حمایت های لازم از کارگاه های تولید طلا و جواهر، تسهیل امور ابزارآلات واردات خودرو و ایجاد بستری آسان برای صادرات از جمله موضوعات و دغدغه های مطرح شده در این نشست از سوی اصناف طلا و جواهر تبریز بود.

  اختیارات تعطیلی مدارس و دانشگاه ها به ستاد استانی منتقل می شود

دیدگاهتان را بنویسید