اجرای طرح ویژه کنترل تاخیر در بدو و حین سفر ناوگان اتوبوسرانی در کشور

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، اروجعلی علیزاده وی بیان کرد: طرح ویژه کنترل تاخیر در بدو و حین سفر ناوگان اتوبوسرانی با نظارت بر اجرای تبصره های 1 و 2 ماده 6 آیین نامه حمل و نقل مسافر و بند 6 اساسنامه حقوق مسافر در پایانه های عمومی و همچنین شرکت های حمل و نقل خاص در پایانه های مسافربری استان اجرا می شود.

وی افزود: کنترل مقصد ناوگان ورودی به استان، استفاده از پلاک خوان و سامانه سپهتن برای کنترل زمان سفر از مبدا تا مقصد، استفاده از ظرفیت تمامی اتحادیه های استان، اطلاع رسانی به مسافران از مسیرهای ارتباطی رسیدگی به شکایات و پاسخگویی فوری به شکایات و بازخورد مسافران یکی از مهمترین موارد این طرح است.

علیزاده گفت: با ابلاغ دستورالعمل این طرح تاکید شده است که نظارت ها به صورت مستمر و موثر و با استفاده از تجربه اجرای طرح و ابلاغ آن به نمایندگان اداره کل مستقر در پایانه های مسافربری عمومی ادامه یابد. ، اقدامات لازم در طول سال انجام شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی وی ادامه داد: بررسی و رسیدگی به تخلفات در کمیسیون های فوق العاده نیز در این طرح در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: مسافران می توانند این موارد را از طریق سامانه گویا 141 گزارش کنند تا رسیدگی شود.

ناوگان مسافری آذربایجان شرقی دارای 644 دستگاه اتوبوس، 1227 دستگاه مینی بوس و 796 دستگاه خودروی اجاره ای است و 125 شرکت و موسسه مسافربری در استان فعالیت می کنند.

  کمپین «به عشق علی (ع) لبخند بزنیم» به مناسبت عید غدیر خم

دیدگاهتان را بنویسید