آغاز به کار پانزدهمین نمایشگاه بین المللی برق در مشهد

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، علی جلوه قائم مقام شرکت نمایشگاه های بین المللی مشهد با صدور خبری اعلام کرد: پانزدهمین نمایشگاه بین المللی برق (برق، الکترونیک)، تجهیزات و صنایع وابسته از امروز در مشهد آغاز می شود.

جلوه به این خبر افزود: این نمایشگاه 23 تا 27 تیرماه سال جاری از ساعت 16 الی 21 در محل برگزاری برپاست. نمایشگاه بین المللی اتفاق خواهد افتاد.

وی همچنین افزود: این نمایشگاه به همت شرکت مدیریت پروژه های نمایشگاهی برگزار می شود و این نمایشگاه به منظور نمایش دستاوردهای صنعت برق در سالن فردوسی به مساحت 4500 متر مربع برپا می شود.

جلوه همچنین گفت: تعداد کل شرکت کنندگان در این نمایشگاه 100 شرکت خواهد بود که 65 شرکت از خراسان رضوی و 35 شرکت خارج از استان هستند.

معاون نمایشگاه شرکت نمایشگاه های بین المللی مشهد بیان کرد: شرکت کنندگان این نمایشگاه در منطقه برق برق، برق الکترونیک، برق صنعتی و تجهیزات و صنایع وابسته کار می کنند.

جلوه یادآور شد: در این نمایشگاه رویداد نیازهای فناورانه و معرفی فرصت های سرمایه گذاری در صنعت آب، برق و انرژی به ویژه در استان های شرق و شمال شرق کشور توسط پژوهشگاه نیرو، گردهمایی بزرگی از فعالان این حوزه برگزار شد. انرژی کشور به میزبانی سندیکای صنعت برق شعبه خراسان و با همکاری سازمان نظام مهندسی خراسان با تاکید بر پژوهش چالش های صنعت برق و دوره های آموزشی مربوطه برگزار می شود.

  هماهنگی بین مدیران ارشد اقتصادی دولت آنچنان که باید مطلوب نیست

دیدگاهتان را بنویسید