فرمانده انتظامی فارس: 180 کیلوگرم تریاک از خانه یک قاچاقچی حرفه ای کشف شد

1401031014272063825431814 1 خبر عجیب

شفقنا- فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در بازرسی از منزل یک قاچاقچی حرفه ای در شیراز ۱۸۰ کیلوگرم تریاک کشف شد.

به گزارش شفقنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رهامبخش حبیبی گفت: با انجام کارهای فنی و تخصصی، انبار سنگین تریاک واقع در منزل مسکونی در یکی از محله های شیراز به ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اعلام شد.

وی تصریح کرد: ماموران با هماهنگی مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از این منزل موفق به کشف 180 کیلوگرم تریاک شدند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه در این رابطه یک قاچاقچی حرفه ای دستگیر شد، گفت: متهم پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد.

این مقام ارشد انتظامی به نقش چشمگیر و تاثیرگذار مردم در مبارزه با قاچاقچیان اشاره کرد و تاکید کرد: پلیس استان فارس در راستای مبارزه با پدیده شوم اعتیاد و قاچاق مواد مخدر با گسترش چتر اطلاع رسانی، به صورت شبانه روزی فعالیت می کند و از نیروهای مردمی استفاده می کند. ظرفیت.

فرمانده انتظامی حرم همچنین از دستگیری عاملان تیراندازی و کشف دو قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ زماناله کریمی در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع دو فقره تیراندازی و مجروح شدن یکی از شهروندان در شهرک حرمه، بلافاصله پلیس امنیت عمومی موضوع را در دستور کار خود قرار داد.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، مأموران تحقیقات را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی توانستند مخفیگاه متهمان را مستقر کنند. در چند عملیات غافلگیرانه 8 نفر دستگیر و از 2 قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز استفاده شد. صحنه کشف بیش از حد.

  سال 2022 سال افول یا افزایش بیت کوین است؟

سرهنگ کریمی با بیان اینکه متهم برای محاکمه به مراجع قضائی معرفی شد، گفت: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و به متخلفان هشدار داد که در صورت وقوع جرم دستگیر و به اشد مجازات خواهند رسید. “

فرمانده انتظامی شیراز همچنین از دستگیری باند دو نفره سارقان به صورت خصوصی با 10 فقره سرقت خبر داد. سرهنگ فرج شجاعی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از اماکن شخصی در منطقه فاز 2 شهرستان صدرا، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری 29 صدرا پس از هماهنگی قضایی و با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند طی یک عملیات غافلگیرانه 2 سارق حرفه ای اعضای یک باند را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شیراز گفت: در بازرسی از انبار سارقان مقادیری اقلام مسروقه از قبیل پیک نیک، ادوات صنعتی، لوازم یدکی، کمپرسور باد، لوله و یراق آلات، کابل برق و … کشف شد.

سرهنگ شجاعی با بیان اینکه متهمان در بازجویی اولیه به 10 فقره سرقت از اماکن خصوصی اعتراف کردند، گفت: کارشناسان ارزش اموال مسروقه را 700 میلیون ریال برآورد کردند.

این افسر پلیس با بیان اینکه متهمان پس از محاکمه روانه زندان شدند از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعاتی در خصوص فعالیت سارقان و کلیه متخلفان نظم و امنیت عمومی را با شماره تلفن 110 مرکز به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید