رئیسی: فساد و تبعیض زیبنده نظام اسلامی نیست

خبر عجیب

شفقنا- رئیس جمهور گفت: فقر، فساد و تبعیض باید در جامعه ریشه کن شود چرا که این شرایط زیبنده نظام اسلامی نیست.

به گزارش شفقنا، سیدابراهیم رییسی پنجشنبه شب در شورای اداری خراسان شمالی اظهار کرد: خراسان شمالی مفتخر است که سال ها میزبان مداحان امام رضا(ع) بوده و این خاندان افتخار بزرگی به نام باب الرضا(ع) است. این یک موفقیت برای کابینه ای است که در این سرزمین حضور دارد.

وی بیان کرد: مردم خراسان شمالی مخلص، متدین و انقلابی هستند و 2600 شهید و 7500 جانباز در دنیا دلیل این سخنان است و مردمی با گویش های متفاوت و منسجم و دل های صمیمی و پاک در کنار هم. زنده.

رئیس جمهور ادامه داد: خراسان شمالی به عنوان فردی فرهیخته شناخته می شود و مسئولیت آن بر عهده دولت است و اکثر خانواده های استان دارای شهدا و جانباز هستند و این کار ما را سخت می کند.

وی گفت: مهربانی یکی از صفات امام رضا(ع) و سنت رضوی است که باید در دانشگاه های ما به تمدن سازی انجام شود و هجرت بسیاری از ائمه مربوط به هجرت امام رضا(ع) است که در انواع مختلف می درخشند. اماکن و این تمدن رضوی بسیار قابل توجه است و اساس این تمدن در سیره امام رضا (ع) است.

رییسی با بیان اینکه باید یک ساختمان شهری سالم مبتنی بر عقلانیت و دین ایجاد شود که در آن توحید و عدالت شکل گیرد، افزود: اساس زندگی بر اساس ولایت و پیوند با خدا و محور عدالت شکل می گیرد، بنابراین ارتباط با مردم باید بر اساس برقراری عدالت باشد.

  استاد رشاد: ​​تحقق تولید دانش بنیان در گرو توجه به موضوع «مالکیت معنوی» است.

وی ادامه داد: همه ما شاخصی از عدالت تعریف کرده ایم که مبتنی بر فقر، فساد و تبعیض در جامعه نباشد و این شرایط زیبنده نظام اسلامی نیست و وضعیت فعلی ما متفاوت است و باید شرایط فعلی را کاهش دهیم و این ریشه کنی فقر و فساد است.

رئیس جمهور ادامه داد: همه مدیران باید بدانند که رونق توسط شما انجام می شود و اولویت های مصوبات با همت کارکنان و مردم و استاندار به عنوان یک مقام ارشد و مردم ناظر و رسانه ها بخشی از این ها را مطالبه می کنند. پروژه های نیمه تمام.» محقق شود.

وی گفت: مردم توقع ندارند کارها نیمه تمام شود و مردم دچار مشکل شوند و مردم و نخبگان این استان انتظار داشتند که مدیران ما باید روحیه تحول داشته باشند تا کارها به خوبی پیش برود، کارها کافی نباشد. امضا و با روحیه…

این خبر تمام شد…

دیدگاهتان را بنویسید