بیانیه مشترک گروه های سیاسی حاضر در جلسه فوق العاده امروز پارلمان عراق برای مرحله بعدی

رئیسه خبر عجیب

شفقنا- گروه های سیاسی عراقی حاضر در جلسه فوق العاده امروز پارلمان بیانیه ای صادر کردند.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرات، در این بیانیه آمده است:

برای درک اهمیت مرحله پیش رو برای میهن عزیزمان، جناح ها امروز جلسه فوق العاده ای برگزار کردند تا گام های عملی برای رسیدگی به آثار منفی سال های گذشته و مشکلات و بحران هایی که القاعده و تروریسم داعش بیشترین آنها را داشتند، بردارند. برای امنیت، سلامت و ثبات عراق خطرناک است. و فداکاری کردند و با او جنگیدند و به پیروزی بزرگی دست یافتند. همچنین با توجه به شرایط و اتفاقات عراق و منطقه و ضرورت دستیابی به امنیت، ثبات، خدمت و تلاش برای بازگرداندن امید به جوانان عراقی، جناح‌های سیاسی متعهد به کار هستند و همکاری جدی و فوری برای تشکیل یک نهاد ملی و ملی را تشخیص می‌دهند. خدمات دولتی؛ دولتی که بتواند خواسته ها و نیازهای شهروندان را بر اساس اصل توازن، رضایت، همکاری و پایبندی به قانون اساسی و احترام به نهادهای رسمی برآورده کند و بر حل و فصل اختلافات بین دولت های فدرال و محلی اقلیم کردستان مطابق با قانون اساسی تاکید کند. و قانون نفت و گاز مناطق آزاد شده و مناطق منفصل و فقیر را بازسازی کنید.

این گروه‌های سیاسی نیز خود را متعهد به ریشه‌کنی ظلم و محرومیت و مقابله با مشکل افزایش فقر و ایجاد فرصت‌های شغلی و تضمین زندگی آبرومندانه برای شهروندان کرده‌اند.

«گروه‌های سیاسی به اهمیت وضعیت موجود واقفند و در سطح چالش‌ها و فوری به دنبال یافتن راه‌حل هستند و گروه‌های سیاسی تشکیل‌دهنده دولت، مسئولیت کامل دولت آینده و الزامات آن برای موفقیت را بر عهده خواهند گرفت و همه موافق هستند. . “، در این بیانیه آمده است. علاوه بر اعمال قدرت دولتی بر همه و توقف تخلفات در همه اشکال آن.

  آخرین وضعیت رنگ تاج در ایران; هیچ شهر قرمزی وجود ندارد

در پایان این بیانیه، از برادران جناح صدر خواستیم که همیشه در کنار ما باشند و برای توسعه برنامه مشترک دولت با یکدیگر همکاری کنند. برنامه ای که تأثیر مثبتی بر مردم عراق دارد و در نهایت به تصمیم آنها احترام می گذاریم و به جایگاه آنها احترام می گذاریم.

این خبر را در فرات ببینید.

خبر قبلیکارشناس عراقی: حشدالشعبی 50 درصد حملات را در سه استان عراق خنثی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید