10 نفر از اعضای جدید شورای هنری ارکستر بنیاد رودکی معرفی شدند

به گزارش موج نیوز، با انتخاب و معرفی اعضای جدید ارکستر ملی ایران و ارکستر سمفونیک تهران، اعضای دوره قبلی این شوراها با حکم مجید زینه العابدین مشاور وزیر و مدیرعامل مورد ارزیابی قرار گرفتند. رودکی اعضای شورای هنری ارکستر را برای دوره جدید انتخاب کرد.

حسن ریاحی، نصیر حیدر، کیاوش صاحب نسک، محمد میرزمانی و هادی آرزم در شورای هنری ارکستر سمفونیک تهران و همچنین حمید شاهنگیان، امیر باکان، همایون رحیمیان، سهراب کاشف و شورای ملی دهم حضور داشتند. ارکستر ملی ایران.

حمایت از اجراهای باشکوه، برنامه ریزی تقویم سالانه، انتخاب و همکاری با شایسته ترین نوازندگان و خوانندگان کشور، دعوت از رهبران واجد شرایط برای ارکسترها، انتخاب نمونه های درخشان از آثار آهنگسازان ایرانی و جهانی، سفارش آثار جدید و توسعه روش های ارتقای کیفیت ارکسترها. سیاست راهبردی بنیاد رودکی ماموریت های این شوراها را اعلام کرد.

بنیاد رودکی با قدردانی از همکاری اعضای دوره قبلی شورای هنری دو ارکستر، یکی از اتفاقات قابل توجه این انجمن در دو سال اخیر را تلاش اعضای این شوراها می داند که برای رونق کمی ارکسترها تلاش کردند. و از نظر کیفی این بنیاد امیدوار است همچنان از این هنرمندان ارزشمند بهره مند شود و در سایر زمینه های همکاری برای تعالی موسیقی کشور سرمایه گذاری شود. همچنین هنرمندان فرهیخته عضویت در حکمیت جدید شورای هنری ارکستر ملی ایران و ارکستر سمفونیک تهران، بر اساس تجربه خرد جمعی، دیدگاه‌های متعالی را در عرصه‌های ملی، مذهبی و مردمی توسعه می‌دهند تا درخشش و درخشش را دوچندان کنند. بالا بردن دو ارکستر

  گردشگری سلامت یک ظرفیت ویژه برای مازندران است

دیدگاهتان را بنویسید