کمک هزینه تغذیه دانشجویان دانشگاه شیراز در تابستان

دانشگاه خبر عجیب

شفقنا- دانشگاه شیراز با تصمیم شورای محترم دانشگاه و معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه مقرر کرد برای هر پرس بابت نهار حداکثر ۲۵ هزار تن به ازای هر دانشجو پرداخت شود.

به گزارش شفقنا از روابط عمومی دانشگاه شیراز، با حمایت هیئت رئیسه دانشگاه و تلاش معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه شیراز برای حمایت مالی از دانشجویان، ناهار تابستانی به دانشجویان ارائه می شود. 25000 تن یارانه

دکتر علی حافظی، معاون فرهنگی دانشگاه شیراز با اعلام این خبر، توضیح داد: به طور کلی دانشگاه ها برای وعده های غذایی دانشجویان در تابستان و تعطیلات بودجه و یارانه دریافت نمی کنند. به همین دلیل، دانشگاه ها در تابستان غذا ارائه نمی دهند یا برخی از دانشگاه ها غذا را با قیمت مشترک (بخشی با بورسیه دانشگاه و بخشی با هزینه دانشجویی) ارائه می دهند.

وی ادامه داد: برای تابستان امسال با وجود اینکه بسیاری از دانشگاه های کشور هیچ گونه غذا و یارانه غذایی برای وعده های غذایی تابستانی ارائه نمی دهند. دانشگاه شیراز با تصمیم شورای محترم دانشگاه و معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تصمیم گرفت به ازای هر پرس ناهار حداکثر 25 هزار تومان به ازای هر دانشجو بپردازد.

معاون فرهنگی دانشگاه شیراز اعلام کرد: وعده ناهار در تابستان با یارانه 25 هزار تومانی به دانشجویان ارائه می شود. بنابراین، انواع غذاها با تنوع و کیفیت مناسب در رژیم غذایی ناهار، در چهار قالب «قیمت بسیار پایین»، «قیمت پایین»، «قیمت متوسط» و «قیمت بالا» برای دانش‌آموزان گران‌قیمتی که مجبور به گذراندن تابستان هستند. تحصیل و تحقیق در طول مدت اقامت در دانشگاه ارائه می شود. غذای نیم پرس نیز به دانشجویان متقاضی ارائه می شود.

  بانک مرکزی دلایل افزایش تورم در خردادماه را تشریح کرد

خبر قبلیمهدی مطهرنیا: احتمال ائتلاف منطقه ای و بین المللی علیه تهران در سفر بایدن به خاورمیانه

دیدگاهتان را بنویسید