کشف 125 تن انواع مواد مخدر در هرمزگان

کشف 125 تن انواع مواد مخدر در هرمزگان

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر هرمزگان از کشف 125 تن انواع مواد مخدر در استان خبر داد و افزود: در عملیات های مختلف طی یک سال گذشته موفق شده ایم دو هزار و 150 میلیارد فولاد را در پایگاه های اقتصادی قاچاقچیان بزنیم.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ محمدناصر توکلی رئیس پلیس مواد مخدر استان هرمزگان در شورای هماهنگی استان هرمزگان که در سالن جلسات استانداری هرمزگان برگزار شد، خاطرنشان کرد: کشفیات در مواد مخدر هرمزان شامل 125 تن انواع مواد مخدر است که حدود 103 مورد توسط پلیس، 14 تن و 700 کیلوگرم توسط مأموران گمنام امام زمان، 5 تن و 722 کیلوگرم توسط مرزبانان و 468 کیلوگرم در 88 کیلوگرم مواد مخدر از پاسداران یانبورکوف در سپاه کشف شد.
وی با بیان اینکه امسال استان هرمزگان در کشف مواد مخدر رتبه نخست کشور را کسب کرد، گفت: در عملیات های مختلف طی یک سال گذشته موفق شدیم دو هزار و 150 میلیارد تن را به پایگاه اقتصادی قاچاقچیان بزنیم.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر هرمزگان گفت: تاکنون 19 آپارتمان و 255 دستگاه خودروی قاچاقچیان توقیف و 690 دستگاه خودرو متعلق به قاچاقچیان در سال گذشته به مزایده فروخته شده است.
وی افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر هرمزگان با سامانه 128 آماده دریافت کلیه اطلاعات و اخبار شهروندان در خصوص قاچاق مواد مخدر است و هموطنان در صورت احساس نیاز با این سامانه تماس بگیرند. پلیس. پلیس مواد مخدر

  امیرعبدالیان: آماده یک توافق خوب، قوی و پایدار هستیم، اما نه به قیمت عبور از خطوط قرمز.

دیدگاهتان را بنویسید