پل دورف: تلگرام فقط به تعداد کمی مشترک پولی نیاز دارد

شفقنا رسانه- پل دورف، موسس تلگرام گفت: اپلیکیشن تلگرام تنها به تعداد کمی مشترک پولی برای پوشش هزینه های خود نیاز دارد.

دورف در 10 ژوئن گفت که کاربرانی که در تلگرام پریمیوم مشترک می شوند ظرفیت بیشتری برای چت و آپلود رسانه ها و فایل ها خواهند داشت و اشاره کرد که سرویس پولی تضمین می کند که برنامه توسط کاربران تامین می شود. هیچ تبلیغاتی وجود نخواهد داشت.

پل دورف روز سه شنبه در کانال تلگرامی خود گفت: زیبایی تلگرام پریمیوم در این است که اگر تنها 2.5 تا 3 درصد از کاربران ما در این سرویس مشترک شوند، تلگرام هزینه های آن را پوشش می دهد و تنها توسط کاربرانش پشتیبانی می شود. این نشانگر دوره جدیدی در تاریخ خدمات شبکه های اجتماعی است.

سرویس جدید تلگرام پریمیوم با حفظ دسترسی به اپلیکیشن اصلی و رایگان تلگرام، تعدادی ویژگی جدید را در اختیار کاربران این سرویس پولی قرار می دهد. قیمت “تلگرام پریمیوم” بسته به محل سکونت مصرف کننده متفاوت است، اما برای مصرف کنندگان در ایالات متحده 4.99 دلار است. پیام های حمایت مالی در برخی کشورها نمایش داده می شود، اما این تبلیغات دیگر به مشترکین پولی نشان داده نمی شود.

به گزارش رویترز، تلگرام و سیگنال به دلیل افزایش نگرانی ها در مورد حریم خصوصی واتس اپ، کاربران بیشتری را به خود جذب کرده اند. به گزارش وب سایت تلگرام، این پیام رسان ماهانه 500 میلیون کاربر فعال دارد و در بین 10 اپلیکیشن پردانلود دنیا قرار دارد.

  چگونه از سیستم ها در برابر ویروس ها، بدافزارها و هکرها محافظت کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید