پلمب انبار لاستیک در شهرضا جمع آوری شد

به گزارش خبرگزاری اصفهان موج، سردار محمدرضا میرحیدری گفت: اخبار فرماندهی انتظامی شهرضا را بر اساس تجمع لاستیک خودروهای سبک و سنگین در یک انبار قدیمی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات پلیسی و کسب اطلاعات لازم، محل دقیق انبار را مشخص و بلافاصله به همراه معاون سیاسی امنیتی بخشدار، قاضی تعزیرات و نماینده شهرستان از محل بازدید کردند. بخش سکوت.”

یک افسر پلیس گفت: در این عملیات یک هزار و 270 حلقه انواع لاستیک خودروهای سبک و سنگین، 118 چرخ خودروهای سنگین و 438 حلقه انواع لاستیک انواع خودروهای خارجی و ایرانی کشف شد.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان مربوطه ارزش کالاهای کشف شده در این انبار را 180 میلیارد ریال برآورد کردند، خاطرنشان کرد: سایر اقلام نیز با دستور منشی دادگاه در این انبار کشف و پلمپ شد.

فرمانده نیروی انتظامی اصفهان وی بر جدیت و عزم پلیس برای مبارزه با کلاهبرداران کالاهای اساسی و نیازهای انسانی تاکید کرد و گفت: از شهروندان تقاضا داریم هرگونه اطلاعات در خصوص قاچاق و احتکار را با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا اقدامات قانونی انجام شود. در برابر متخلفان.

  جدیدترین مدل های پارتیشن اداری

دیدگاهتان را بنویسید