واکنش تند اردنی ها به وزیر اهدایی که از آموزش قرآن به کودکان پنج ساله انتقاد می کند

kood خبر عجیب

شفقنا- فعالان یک شبکه مجازی در اردن ویدئویی از محمد الحلیله وزیر هدایای این کشور منتشر کردند که از آموزش قرآن کریم به کودکان پنج ساله در مراکز آموزش قرآن کریم انتقاد کرد. در کشور

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الوطن، الحلیله در ویدئویی که او را در یک مصاحبه تلویزیونی نشان می دهد، گفت: ببینید، آیا منطقی است؟

او گفت: «وظیفه من به عنوان نگهبان این است که قبلاً قانون آموزش و جمعیت را استناد کنم. من بر اساس واجبات شرعی از همه چیز جلوگیری خواهم کرد.»

اظهارات وزیر کمک های اردن با واکنش تند فعالان فضای مجازی در این کشور همراه بود و در توییت های مختلف از وی انتقاد کردند و وی را به مبارزه با مراکز آموزشی قرآن کریم متهم کردند.

به گزارش استقلال، این فعالان تاکید می کنند که وظیفه شرعی هر مسلمانی که از دین خود دفاع کرده است، مخالفت با اظهارات وزیر کمک ها و در ابتدا مخالفت با آن است تا تبدیل به تصمیمات رسمی نشود.

وزیر کمک های مالی اردن در پی اصلاحات اخیر وزارت کمک های اردن به مراکز مطالعات قرآن، که شامل الزام معلمان تمام وقت به انتصاب و ساعات کار هفتگی است، اظهاراتی را بیان کرده است.

الحلیله در همان مصاحبه اخوان المسلمین را به حمله شدید به وزارت هدایای اردن متهم کرد و گفت که انجمن حفظ قرآن کریم روند خاصی را دنبال می کند.

اخبار کامل را در الوطن و استقلال ببینید

  شمخانی به دعوت رسمی آرمن گریگوریان فردا راهی ارمنستان می شود

دیدگاهتان را بنویسید