هفته قوه قضائیه را به فرماندار رشت تبریک می گوییم

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، به مناسبت 16 تیرماه سالروز شهادت آیت الله بهشتی و 72 تن از یاران امام راحل، حمیدرضا امام پناهی با گرامیداشت این شهیدان طی بیانیه ای هفته قوه قضائیه تبریک به کارکنان قوه قضائیه

متن بیانیه فرماندار رشت به شرح زیر است:

به نام خدا

آغاز هفته قوه قضائیه هر ساله یادآور شهادت آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از رفقای مؤثر امام و انقلاب به دست بیمارانی است که به اشتباه معتقدند ارتکاب چنین جنایاتی موجب پایان انقلاب اسلامی می شود.

نقش لاینفک قوه قضائیه جمهوری اسلامی در حفظ کرامت انسانی، دفاع از آزادی های قانونی و اجرای عدالت همواره مایه نفرت و دشمنی دشمنان در طول تاریخ پربرکت انقلاب بوده است. و این بزرگترین گواه بر درستی راه و خدمات شایسته کسانی است که به فرموده مقام معظم رهبری با قدرت و قاطعیت با اطمینان خاطر و رعایت قوانین و موازین به کار خود ادامه می دهند.

قوه قضائیه جمهوری اسلامی با تکیه بر اقدامات انقلابی و قوانین و آموزه های اسلامی، همواره در حفظ حقوق عمومی، برقراری امنیت اجتماعی و پیگرد متخلفان نظام اجتماعی و مفسدان اقتصادی پیشگام بوده و همراه با سایر ارکان عمل کرده است. نظام برای پیشبرد اهداف عالیه انقلاب اسلامی.

با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از همرزمان ایشان، با تبریک آغاز هفته قوه قضائیه و آرزوی سلامتی قوه قضائیه، موفقیت این عزیزان در عدالت خواهی و اجرای موازین و موازین اسلامی و استقرار نظم و امنیت خدا راضی است

  بهره برداری از اولین بیمه نامه تردد شتر در عربستان

دیدگاهتان را بنویسید