معافیت مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی از پرداخت هزینه نقل و انتقال ملک

خبر عجیب

شفقنا- افراد تحت پوشش کمیته مددکاری امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی از پرداخت عوارض نقل و انتقال ملک معاف شدند.
به گزارش شفقنا، نمایندگان مجلس در صحن علنی مجلس با معافیت افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی از پرداخت عوارض نقل و انتقال املاک موافقت کردند تا نظر هیات امنا را جلب کنند.

به گزارش خانه ملت، نمایندگان در جلسه علنی امروز (چهارشنبه 31 تیرماه) مجلس شورای اسلامی اصلاحیه ماده 11 لایحه درآمدها و هزینه های پایدار شهرداری ها را به هیات امنا تقدیم کردند. و مناطق روستایی با 189 رأی موافق.»، 3 رأی مخالف و 4 رأی ممتنع، مجموعاً 213 نماینده حاضر در صحن علنی موافقت کردند.

بر اساس این گزارش، ماده 11 به شرح زیر اصلاح می شود.

ماده 11- مالکان مکلفند در هنگام پرداخت مالیات موضوع ماده 59 قانون مالیاتهای مستقیم که همان مالیات نقل و انتقال قطعی است به ترتیب دو درصد (2%) و یک درصد (1%) عوارض به حساب شهرداری محل واریز نمایند. اموال و انتقال حقوق انتقال.

تبصره: افرادی که قادر به پرداخت نیستند تحت پوشش کمیته مددکاری امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور از پرداخت هزینه های فوق یکبار معاف می باشند. در خصوص سایر اشخاص ورشکسته آیین نامه قوه مجریه که شامل نحوه شناسایی افراد موضوع این تبصره بر حسب میزان درآمد و دارایی آنها توسط وزارت کشور، وزارت تعاون، کار و اجتماعی می باشد. بهزیستی و وزارت اقتصاد و دارایی با همکاری کمیته مددکاری امام خمینی (ره) ظرف سه ماه از تاریخ لازم الاجرا شدن این قانون به تصویب هیأت وزیران می‌رسد..

  قوه قضائیه باید از افشاگر حمایت کند و با تهمت زنی ها برخورد کند
خبر قبلیپل دورف: تلگرام فقط به تعداد کمی مشترک پولی نیاز دارد

دیدگاهتان را بنویسید