محدودیت ها و ممنوعیت ها در آخر هفته اعلام شد

به گزارش موج نیوز، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور پلیس راهور درباره محدودیت های ترافیکی آخر هفته جاری گفت: چهارشنبه 10 تیرماه تا ساعت شش صبح روز شنبه چهارم تیرماه محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است. البته تردد موتورسیکلت های پلیس و امدادی برای انجام ماموریت های لازم در مسیر تردد مجاز بلامانع است.

وی همچنین درباره محدودیت ها در محور کرج – چالوس بیان کرد: تردد انواع تریلر، کامیون و مینی بوس در محور کرج – چالوس همچنان ممنوع است. همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه سوم تیرماه از کرج و ابتدای اتوبان تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است. مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک طرفه خواهد بود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فرجا گفت: تردد تمامی تریلرها در محور هراز همچنان ممنوع است و تردد کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 ادامه دارد. 00 امروز چهارشنبه 1 تیر و همچنین از ساعت 6 الی 24 از محور هراز در روزهای پنجشنبه و جمعه دوم و سوم تیرماه ممنوع است.

وی ادامه داد: تردد کلیه خودروها از ساعت 14 تا 22 روز جمعه 12 تیرماه از رودهن به سمت آمل و در صورت اسکان کارکنان در آگهی های سایت از ساعت 16 تا 22 همان روز از آب e-از رودهن (منطقه پیرامونی) بخواهید زیرا یک طرفه خواهد بود.

شیرانی در پایان تاکید کرد: اعمال محدودیت های اعلام شده منوط به افزایش حجم تردد در محورها بوده و در صورت عادی بودن وضعیت جاده ها با هماهنگی اعمال محدودیت ها ناقص تلقی می شود. .

  دستگیری شرور سابقه دار در شاهین شهر / کشف 14 قبضه سلاح سرد

دیدگاهتان را بنویسید