قاضی: 80 هزار جلد قرآن در مسجد الحرام قرار گرفت.

WhatsApp Image 2022 06 22 at 10.24.24 AM خبر عجیب

شفقنا- اداره کل توجیه و ارشاد قرآن کریم از قرار گرفتن ۸۰ هزار جلد قرآن کریم برای استفاده نمازگزاران در ایام حج در این مسجد خبر داد.

به گزارش شفقنا، رسانه های سعودی به نقل از قاضی بن فهد الزبانی، مدیرکل خدمات قرآنی ارشاد و ارشاد مسجدالحرام این خبر را منتشر کردند و نوشتند که این تعداد نسخه از کلام خدا در 2300 قفسه ساخته شده است. در اندازه های مختلف برای دسترسی به آیات وحی.

وی بدون اشاره به تعداد نسخه هایی از قرآن که به زبان های خارجی ترجمه شده است، افزود: مفاهیم قرآن کریم به چندین زبان ترجمه شده است که مهمترین آنها (انگلیسی، اردو و اندونزیایی) است. و در مکان ها و راهروهای مختلف مسجدالحرام قرار داده شده است.

به گفته قاضی، تعدادی قرآن بریل برای نابینایان و یک قرآن ترجمه شده توسط نمازگزاران نیز ارائه شده است.

مدیرکل ارشاد قرآنی مسجدالحرام افزود: دولت برنامه ویژه ای را برای تکریم نمازگزاران در خانه خدا تدارک دیده است که بر اساس آن به هر نمازگزار به عنوان هدیه ای که بتواند قرآن اهدا شود. استفاده کنید.”

وی افزود: زمینه استفاده از نرم افزار هوشمند تلاوت قرآن و ترجمه معانی آن که به بیش از 60 زبان ترجمه شده است در تلفن همراه نمازگزاران آماده شده است و نمازگزاران می توانند این نرم افزار را از طریق بارکد بر روی یک دستگاه فعال کنند. گوشی هوشمند.” آن را با همراه خود.

  حضور حضرت معصومه (علیه السلام) در قم کوتاه اما مایه برکت دائمی بود

دیدگاهتان را بنویسید