فروش خودرو بدون قرعه کشی به صورت سامانه یکپارچه از فردا

به گزارش موج نیوز، دو هفته پیش سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از فروش بدون قرعه کشی محصولات این گروه خودرویی خبر داد و گفت: پنج محصول گروه خودروسازی سایپا شامل کوئیک اس، کوئیک آر، ساینا اس، ساینا و شاهین، روند قرعه کشی وجود ندارد و در قالب یک سیستم یکپارچه ارائه شود.

به گفته این مقام مسئول، میزان تحویل در این طرح بر اساس ظرفیت باقیمانده و محاسبه موجودی خواهد بود تا مشخص شود چه تعداد از خودروهای فوق بدون قرعه کشی قابل تحویل هستند.

بر این اساس، با توجه به تمرکز دریافتی از گروه خودروسازی سایپا، از فردا (پنجشنبه 2 تیرماه) مرحله اول فروش به این صورت (بدون قرعه کشی) در قالب سامانه یکپارچه توزیع خودرو و در قالب دو طرح یک سال جلوتر برای پنج محصول سایپا و پیش فروش مشارکت در تولید چهار محصول کمپین آغاز خواهد شد.

متقاضیان می توانند از ساعت 9 صبح فردا (پنجشنبه) به سامانه یکپارچه مراجعه کنند. توزیع ماشین به آدرس sale.iranecar.comپس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز دریافتی از سایت، نوع خودرو را انتخاب و ثبت نام کنید.

لازم به ذکر است شرکت در این طرح تنها از طریق سایت سامانه یکپارچه امکان پذیر است و در صورت خرید از سایر سایت ها، سایپا و سایر نهادهای ذیربط در این خصوص مسئولیتی نخواهند داشت.

فروش ماشین

  زمان پخش و تکرار سریال شناخته شده مشخص شد

دیدگاهتان را بنویسید