فدراسیون بودجه ای برای خرید نسخه ندارد

به گزارش خبرگزاری موج البرز، یونس یوسفند در چند دوره قهرمان شده است مسابقات پرتاب نیزه کشوری گفت: 15 سال است که به صورت حرفه ای در مسابقات پرتاب نیزه شرکت می کنم و در این چند سال موفق به کسب مقام های مختلفی شده ام. مسابقات کشوری و بین المللی شود.

وی گفت: از داشتن مربی محروم هستم و با هزینه شخصی مربی استخدام می کنم تا بتوانم آمادگی بیشتری داشته باشم. مسابقات شرکت کردن.

قهرمان چندین دوره مسابقات کشوری پرتاب نیزه گفت: برای شرکت در هر مسابقه کشوری و بین المللی باید بالغ بر 40 میلیون تن کفش و نیزه و مربی بخرم که برای من که بالا نیست خیلی سخت است. درآمد، فدراسیون هم می گوید بودجه ای برای خرید تجهیزات ورزشکاران نداریم!

یوسفند خاطرنشان کرد: به دلیل علاقه ای که به پرتاب نیزه دارم، تمام عمرم را صرف ورزش کرده ام و از مسئولان انتظار دارم مانند هر ورزشکار دیگری از من حمایت کنند تا بتوانم با انگیزه بیشتری در مسابقات شرکت کنم.

مقام سوم مسابقات دو و میدانی ترکیه، مقام دوم مسابقات قزاقستان، مقام سوم مسابقات بین المللی مشهد و چندین دوره قهرمانی کشور از مهمترین عناوین کسب شده توسط یونس یوسفند پرتابگر البرزی است.

  جناح های خارجی نتیجه انتخابات را تغییر دادند

دیدگاهتان را بنویسید