علیشوندی: جایزه هنری دیویسون نشانه حقانیت ایران برای دفاع از کرامت انسانی و احترام به حقوق بشر است.

خبر عجیب

شفقنا- راضیه عالیشوندی رئیس جمعیت هلال احمر در یادداشتی به ابعاد سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و علمی دریافت این جایزه ارزشمند از سوی جمهوری اسلامی، جایزه هنری دیویسون را به جمعیت هلال احمر ایران تقدیم کرد.

به گزارش شفقنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، متن این یادداشت به شرح زیر است:

به نام خدا
چه زمانی مهمتر و حساستر از وضعیت کنونی کشورمان در عرصه بین المللی است که سکاندار بزرگترین سازمان مردم نهاد جمهوری اسلامی ایران، اینقدر خاطره انگیز و پرمعنا، با گامهای اقتدار یک کشور، دریافت یکی از ارزشمندترین جوایز کار انسان دوستانه جهان باید حضور داشته باشد و نقش انسانیت و انسانیت مردم این میهن در تاریخ ثبت شود.

در نظر گرفتن این جایزه و یک جایزه ارزشمند جهانی در ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و علمی قابل تامل است.

این جمهوری اسلامی ایران است که در مجمع جهانی در جایگاه مناسبی قرار گرفته است، وقتی مجامع به ظاهر بین المللی فریاد ظلم، بی عدالتی و بی عدالتی علیه کشورمان سر می دهند، قطعنامه صادر می کنند و حقوق بشر را زیر پا می گذارند، کار انسان دوستانه فارغ از رنگ و نژاد و ملیت. ، سزاوار جایزه ای است که می تواند توسط 192 کشور دیگر عضو این گروه بین المللی به اشتراک گذاشته شود.

هنری دیویسون جایزه نیست، سندی دقیق و قابل اعتماد در برابر ظلم و ستم دشمنان کشور عزیزمان و باورهای غلط بی اساس آنهاست.

هنری دیویسون نشانه حقانیت جمهوری اسلامی ایران برای حفظ کرامت انسانی، توجه به حقوق بشر و تلاش برای کاهش آلام و آلام ناشی از حوادث طبیعی و غیرطبیعی در سراسر جهان است.

  مراسم قدردانی و معارفه مدیرکل ستاد اقامه نماز شهرستان کوم برگزار شد

هنری دیویسون نمایشی از حضور موثر و البته بر اساس اصول و موارد متقن دانش و تجربه برای کمک به فرزندان این کره خاکی در خدمت به بشریت است. تجربه جدی در حوزه امداد که اکنون الگویی برای سایر کشورهای جهان است.

هنری دیویسون آینه تمام نمای رشادت و از خودگذشتگی امدادگران، امدادگران، جوانان و داوطلبان هلال احمر در این حوادث تلخ اخیر در کشورمان است.

بر این باورم که از امروز وظیفه خطیر دکتر پیرحسین کولیوند، همکاران هلال احمر و البته دلسوز، مقتدر و همیشه در حاشیه این خیریه که به اعتماد جامعه افتخار می کنند و آن را ارائه می کنند، وظیفه خطیر آن است. بهترین دارایی شما سنگین تر خواهد بود.

به راستی که این شکوه و سربلندی ملی حاصل تلاش های جهادی وصف ناپذیر و متنوع فرزندان بی شمار کشور عزیزمان، مردان و زنان بزرگ جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در عرصه های خدمت بی منت به مردم شریف و بزرگوار است. ملت سرافراز ایران و آسیب دیدگان در همه جا این سیاره ای است که جز با هدایت و بهره گیری از منویات مدبرانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی (داعش) به دست نمی آید.

تبریک به هنری دیویسون مبارک از ایران.

دیدگاهتان را بنویسید