سود 100 ریالی هر سهم را تقسیم کنید و بانک ملت را به بزرگترین بانک بورسی کشور تبدیل کنید.

به گزارش موج نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملت، در مجمع عمومی عادی سالیانه به ریاست مسعود نصر اصفهانی رئیس و ناظر، گربان اسکندری مدیرکل بانک و بیمه وزارت امور اقتصادی، دارایی و جنگ به عنوان نماینده از سهامداران عمده و دبیرکل سید محمد نورمحمد حسینی به عنوان مدیر حقوقی بانک ملت منصوب شد گزارش عملکرد هیات مدیره در سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 93 به تصویب سهامداران رسید.

بر اساس این گزارش، از مجموع 158 هزار میلیارد ریال سود، 113 هزار میلیارد ریال براساس بخشنامه بانک مرکزی و از 39 هزار میلیارد ریال سود، 100 ریال به ازای هر سهم اعلام شد. به تایید سهامداران رسیده و مقرر گردید مابقی سود پس از تایید مراجع قانونی صرف افزایش سرمایه شود.

انتخاب سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و انتصاب خبرگزاری ها و دنیای اقتصاد به عنوان رایج ترین روزنامه برای درج آگهی در مجمع از دیگر مصوبات مجمع عمومی عادی سالیانه بانک ملت بود.

همچنین در مجمع عمومی فوق العاده بانک ملت به ریاست گربان اسکندری مدیرکل خدمات بانکی و بیمه ای وزارت اقتصاد و نظارت و امید قائمی نمایندگان سهامداران عمده و سید محمد نورمحمد حسینی دبیرکل حقوقی. مدیرعامل بانک ملت، سهامداران 55 هزار میلیارد ریال سرمایه خود را افزایش دادند. این بانک افزایش مهر و سرمایه بانک را از 207.043 میلیارد ریال به 262.043 میلیارد ریال از محل سایر ذخایر تایید کرد تا این بانک بزرگترین بانک بورسی کشور شود.

در این جلسه که برای اولین بار پس از همه گیری تاج و تخت با حضور سهامداران برگزار شد، نمایندگان واحد مالی بانک ملت به سؤالات سهامداران درباره گزارش عملکرد هیئت مدیره و همچنین بندهای حسابرسی پاسخ دادند.

  جلسه امروز کمیته مشترک در سه نوبت برگزار می شود/ کلیباف در جلسه نوبت عصر حاضر می شود

دیدگاهتان را بنویسید