سقف وام پایه بازنشستگان افزایش یافت

4409 خبر عجیب

شفقنا- مدیرعامل صندوق بازنشستگی اعلام کرد: وام مورد نیاز بازنشستگان که پیش از این ۱۲ میلیون تن تعیین شده بود به ۱۵ میلیون تن افزایش یافت.

به گزارش شفقنا، محمد اسکندری، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری بر لزوم افزایش سطح همکاری و توسعه خدمات این بانک به بازنشستگان و شرکت های تابعه صندوق به عنوان بانک فعال صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد.

اسکندری بر لزوم افزایش سقف وام و تسهیلات پرداختی مستمری بگیران و مستمری بگیران صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد و گفت: حداقل تقاضایی است که وجود دارد، گفت: امیدواریم با همکاری و مساعدت بانک این مهم کارساز باشد.

سیدضیاء ایمانی مدیرعامل بانک عامل نیز گفت: افزایش وام و ارتقای سطح تسهیلات مستمری بگیران کشوری و فرزندان آنها، همکاری در اجرای طرح های حمایتی و سایر خدمات اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری و همچنین اعطای تسهیلات. برای شرکت های تابعه صندوق توجه ویژه ای به بانک عامل می شود.

گفتنی است در این دیدار طرفین توافق کردند وام های ضروری بازنشستگان تحت پوشش این صندوق که قبلاً 12 میلیون تن تعیین شده بود به 15 میلیون تن افزایش یابد و پس از تمهیدات لازم در تیرماه افزایش یابد.

خبر قبلینامزد هاشمی: سفر بن سلمان به کشورهای منطقه، قاتل بودن او را تغییر نمی دهد.

  4000 مرگ زودرس در پایتخت به دلیل آلودگی هوا

دیدگاهتان را بنویسید