سامانه صدور مجوز عملکرد راه اندازی می شود

به گزارش خبرگزاری موج، «سامانه صدور پروانه اجرا» به منظور تسریع و افزایش اجرای تئاتر از چهارم تیرماه 1401 مجدداً راه اندازی می شود.

در راستای اجرای طرح ملی دولت الکترونیک و همچنین تسهیل در روند انجام کار، «سامانه صدور مجوز عملکرد» به منظور تسریع و دقت در موارد محوله ایجاد شده است. بر این اساس، از تاریخ (1404/04/04) مجوز اجرای کلیه نمایش ها با ثبت نام در سامانه مذکور به نشانی sso.farhang.gov.ir صادر می شود. متقاضیان در بدو ورود به سایت معرفی شده موظفند یکی از دو روش «ارائه درخواست قانونی» برای مددجویان دولتی و سازمانی و «ارائه درخواست واقعی» برای سایر هنرمندان عرصه تئاتر را انتخاب و آن را تکمیل کنند.

ثبت کلیه تئاترهای دولتی اعم از سالن های تحت پوشش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان ها، نهادها و ارگان های دولتی در سراسر کشور و اماکن و محیط ها که با ارسال نامه از بالاترین مقام و با رعایت شرایط امکان پذیر است. و قوانین در اساسنامه آنها و تشریفات مربوطه انجام شده است.

مدیران تئاترهای عمومی باید تاییدیه ای را در فرم مورد تایید شورای ارزیابی و نظارت بر تئاتر ارسال کنند تا نماینده خود را معرفی کنند و نماینده خود نامه کاربری و رمز عبور مشخصی برای آنها تعیین کند.

در این راستا لازم است موسسات فرهنگی هنری تک کاره و چند کاره از طریق شناسنامه ملی در سامانه ثبت نام کنند.

  جامعه به طرح حفاظتی متقاعد شده است / مردم در طرح حفاظت به نمایندگان حق می دهند

دیدگاهتان را بنویسید