ساخت فیلمی از زندگی شهید هداوند

به گزارش موج نیوز، علیرضا افهمی این روزها مشغول تحقیق و نگارش فیلمی درباره زندگی شهید حسن هداوند میرزایی از شهدای پاکدشت است. شهید هداوند از نیروهای ارتش جمهوری اسلامی در دوران جنگ بود که در دوران اسارت و طی یک حادثه عجیب توسط رژیم بعث عراق به شهادت رسید.

هفته گذشته افهمی و داود هاشمی تهیه کننده این فیلم به ترتیب با محسن اردستانی فرماندار پاکدشت، امیر سرتیپ پیشکسوت محمد ملایری مشاور پروژه و کنادزاده معاون عمرانی فرمانداری شهرستان دیدار و در خصوص مقدمات این پروژه گفتگو کردند. در همین حال افهمی و هاشمی از روستاهای گلزار بالا و نمایشگاه درد و گل و گیاه دیدن کردند تا برای انتخاب لوکیشن فیلم ایده بگیرند.

دیوید هاشمی درباره این پروژه گفت: علیرضا افهمی در حال حاضر مشغول تحقیق درباره زندگی شهید هداوند است و به زودی نگارش فیلمنامه را آغاز می کند و به زودی نام فیلم نیز انتخاب می شود. با توجه به همکاری خوب مسئولان استان پاکدشت به ویژه استاندار و ارتش جمهوری اسلامی، نسبت به تولید و نتایج این پروژه بسیار خوشبین هستم و امیدوارم گامی در جهت ارج نهادن به مقام یکی از شهدا باشد. جمهوری اسلامی.جنگ تحمیلی.

به گفته وی امیر سرتیپ محمد ملایری از فرماندهان ارتش و از جانبازان 70 درصد نابینایان دوران هشت سال دفاع مقدس به عنوان مشاور با این پروژه همکاری می کند.

این جدیدترین همکاری افهمی و هاشمی به ترتیب در سمت کارگردانی و تهیه کننده پس از سریال هایی چون «پنجمین خورشید»، «پنج کیلومتر تا آسمان»، «دعا» و … است.

  پوتین: مسکو در سایه تحریم ها قوی تر می شود

دیدگاهتان را بنویسید