رئیس: مطالبات بازنشستگان را دنبال کنید

خبر عجیب

شفقنا- رئیس جمهور به معاون اول، معاون حقوقی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر دستگاه های ذیربط دستور داد تا بر درخواست مستمری بازنشستگان نظارت کنند.

به گزارش شفقنا، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در جلسه امروز هیئت دولت، ایجاد امید در جامعه را یکی از خواسته های رهبر معظم انقلاب اسلامی و وظیفه مهم دولت برشمرد و تاکید کرد: دل ها باز است.

وی ایجاد یأس در دلها را کار شیطان و شیاطین دانست و گفت: خداجو همیشه زنده است و ما به عنوان خدمتگزار ملت باید هم به آینده امیدوار باشیم و هم روح امید را به جامعه تزریق کنیم. .

به یاد دکتر مصطفی چمران و سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی، رئیس‌جمهوری که با امید و روحیه جهادی از سد «موانع» گذشت و با کمترین تجهیزات تا بن دندان با دشمنان مبارزه کرد. آنها به عنوان الگو ذکر شده اند.

وی اقدام و تلاش پزشکان و پرستاران در مواجهه با اپیدمی تاج را از دیگر مصادیق امید آفرینی در جامعه دانست و افزود: خاک و زمینه بازگشت امید و نشاط در جامعه را فراهم کرد.

رئیسی تاکید کرد: شرایط کنونی که در برخی از روزها مرگ و میر از تاج به صفر و تک رقمی می رسد و همچنین سطح بسیار پایین ابتلا به این بیماری امکان بازگشایی در اقشار مختلف و ایجاد شور و نشاط در کشور را به ثمر رساند. مردم دوستی به ویژه تلاش ها و اقدامات جامعه پزشکی و پرستاری و اینجانب در ماه های اخیر در تهران و برخی شهرستان ها با مراجعه به بیمارستان ها و مراکز درمانی شاهد این مجاهدت ها و تلفات بوده ام و از ایشان سپاسگزارم.

  بایدن: روسیه در صورت حمله به اوکراین به شدت تحریم خواهد شد

وی با اشاره به دیدارهایی که در حاشیه سفر به استان چهارمحال و بختیاری با عشایر داشت، گفت: عشایر عزیز ما در دوران دفاع مقدس 10 هزار شهید دادند و سختی های زیادی را متحمل شدند. دارند و ذره ای یأس و ناامیدی در دلشان نیست.

رئیس جمهور افزود: برخی رسانه های بیگانه به ویژه شبکه های فارسی زبان در صدد ایجاد یأس و ناامیدی در دل مردم هستند اما همواره با حضور مردم در صحنه شکست خورده و به هدف خود نرسیده اند.

وی گفت: امروز در یک جنگ اقتصادی هستیم.

رئیسی معاون اول، معاون حقوقی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر ادارات ذیربط را موظف به پیگیری درخواست مستمری بازنشستگان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید