رئیس قاضی خراسان رضوی: حادثه حرم امام رضا (ع) در دادگاه نظامی در حال بررسی است.

به گزارش شفقنا از ایرنا، گلمعلی صادقی روز چهارشنبه در نشست خبری در مشهد مقدس افزود: سوال این است که چگونه می توان سلاح سرد را از بازرسی حرم رضوی خارج کرد و اینکه آیا قاضی به این نتیجه می رسد که افراد سهل انگاری کرده اند، موضوع به این نتیجه می رسد. مورد بررسی قرار گیرد.”

وی افزود: پرونده متهم اصلی حرم رضوی به سرعت مورد رسیدگی قرار گرفت و حکم اعدام ضارب روحانیت رمضانی حرم روز دوشنبه هفته جاری در مشهد اجرا شد.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در خصوص اتباع بیگانه افزود: قوه قضائیه مسئولیت ساماندهی اتباع را ندارد اما به دلیل ساماندهی نبودن این قشر و پرونده ها نگرانی هایی وجود دارد و امیدواریم متولی هر چه سریعتر اقدام کند. آنها را سازماندهی کنید. «قوه قضاییه آماده است.

وی با اشاره به نارضایتی شهروندان از سرقت ها گفت: در روستاها سرقت مسلحانه نداریم اما دغدغه تبدیل به سرقت های معمولی شده است که اکثر سارقان نیز معتاد به مواد مخدر هستند.

رئیس قاضی خراسان رضوی افزود: دستور جمع آوری و نگهداری معتادان متجاهر از سوی دادگستری استان صادر شده و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد، اما برای تامین انبار و تامین اعتبار همکاری می شود که لازم است مسئولان مربوطه بیشتر کار کن.

صادقی با اشاره به فعالیت برخی اراذل و اوباش در خراسان رضوی برای ایجاد بلاتکلیفی، افزود: اقدامات خوبی برای اصلاح این افراد انجام شده که در برخی استان ها نیز الگوبرداری شده است.

رئیس قاضی خراسان رضوی افزود: با متانت مردم در بحث مردمی شدن یارانه ها پدیده خاصی در استان نداشتیم، مردم از دولت حمایت کردند که قابل تقدیر است.

  ارسال اولین محموله محصولات اصفهان در زمینه صادرات بلوک فولادی / صدور اولین بارنامه ترانزیت در مجتمع صنایع ریلی بهتاش سپاهان

صادقی با تاکید بر حمایت از روند رسیدگی گفت: بازدیدهای متعددی در سال گذشته توسط کارشناسان صنعتی و دادستان های استان در نواحی صنعتی انجام شد تا با پیگیری های ویژه به مشکلات موجود رسیدگی شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اجرای طرح مردمی سازی و اصلاح یارانه ها، این بازدیدها و حمایت از واحدهای تولیدی در سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.

صادقی در خصوص جابه جایی زندان ها به خارج از شهرها گفت: برای اجرای این اقدام به اعتبار نیاز است اما دولت نمی تواند این اعتبار را در اختیار دستگاه قضایی قرار دهد.

صادقی افزود: در استان پیش بینی می شود با قوانین تغییر کاربری از اماکنی که در اختیار سازمان زندان است بهره برداری شود و در شهرداری و بخش خصوصی برای سرمایه گذاری و جابجایی زندان از بافت شهری سرمایه گذاری کنیم.

فعالیت های متهم ردیف اول پرونده پدیده شاندیز مدیر بخشی از این پروژه

رئیس قاضی خراسان رضوی در خصوص پرونده پدیده شاندیز نیز گفت: با صدور حکم و تعیین تکلیف متهمان، هیئت مدیره جدید این شرکت را اداره می کند.

صادقی افزود: هیئت مدیره این شرکت با تعدادی از متهمان درخواست همکاری ارائه کرد که با تسامح موافقت شد.

وی در خصوص درخواست همکاری شرکت پدیده با پهلوان ( متهم ردیف اول پرونده) گفت: شرکت پدیده تصمیم خود را مبنی بر واگذاری بخشی از پروژه به این فرد اعلام کرده و درخواست شرکت بیشترین همکاری است.

صادقی گفت: پهلوان برای همکاری با شرکت در مرخصی است و اگر شرکت اعلام کند با او قطع همکاری کرده اند به زندان باز می گردد.

  رژیم صهیونیستی در حال ساخت 5 بیمارستان در غرب است

دیدگاهتان را بنویسید