رئیس قاضی استان کوم: روحیه اطاعت از تصمیمات دادگاه در کشور بالا نیست

m 4 8 خبر عجیب

شفقنا- رئیس قاضی کوم با اشاره به ارسال بیش از 1000 نامه به رئیس قوه قضائیه در سفر به استان کوم گفت: تجدیدنظرخواهی همچنان در جریان است; در کل روحیه اطاعت از تصمیمات دادگاه در کشور بالا نیست.

به گزارش خبرنگار شفقنا، حجت الاسلام والمسلمین مظفری در نشست خبری هفته قوه قضائیه اظهار داشت: متهمان و محکومان یکی از پرونده های دارای تعدد شاکی به درخواست شاکیان به مدت سه ماه در مرخصی هستند که می توانند پرداخت کنند. همه و بسیاری از خواسته های مردم و رفع شبهات.

وی خطاب به شاکیان تاکید کرد: از این فرصت سه ماهه برای احقاق حق و خطاب به محکومان یا متهمان استفاده کنید و مواظب باشید در قرارداد ثانویه دخالت نکنید و قرارداد جدیدی امضا نکنید که منجر به انحلال مطالبات آنها نشود.

رئیس قاضی استان کوم درباره خروج مدیرانی که مورد سوال خبرنگاران قرار گرفتند گفت: پرونده های متعددی در این راستا تشکیل شده است که برخی از آنها تشکیل و اجرا شده است.

وی تغییر کاربری اراضی کشاورزی را اقدامی نادرست در روستاها دانست و گفت: برخی از اعضای شوراهای روستا معتقدند که می توانند زمین های دولتی را تقسیم و بفروشند. در این راستا تعدادی از اعضای شورا تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند و اقدامات قانونی انجام شد که منجر به عزل و عزل برخی از این مدیران شد.

مظفری تاکید کرد: تغییر کاربری اراضی کشاورزی در صورتی که طبق قانون و مقررات انجام شود، مشکلی ندارد. اما اگر بدون رعایت قانون باشد جرم است و با آن برخورد می کنیم.

  وزارت دفاع کویت شش شرط برای پذیرش زنان در ارتش تعیین کرده است

وی با بیان اینکه در حال حاضر 33 هزار پرونده در استان قم در حال تردد است و سالانه 350 هزار پرونده در استان تشکیل می شود، گفت: برخی از این پرونده ها اتباع خارجی و برخی دیگر مربوط به زائران هستند. متعلق به شهروندان استان های دیگر است.

وی درباره وضعیت زندان های استان افزود: وضعیت زندان های ایران به ویژه قم نسبت به بسیاری از کشورها مطلوب است و طبیعی است که محدودیت هایی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید