دشمن به دنبال از بین بردن اعتماد مردم به فضای اطلاع رسانی/ تصمیمات مهم رئیس قوه قضائیه در سفر به کوم

به گزارش خبرگزاری موج قم، خجت الاسلام والمسلمین علی مظفری پیش از ظهر امروز در نشست خبری رئیس کل دادگستری و ضابطان قضایی استان کومی که به مناسبت هفته قوه قضائیه در دادسرای استان کومی برگزار شد، با اشاره به اینکه فضای مجازی امروزه به یکی از آسیب های اجتماعی تبدیل شده است، اظهار داشت: امروز فضای مجازی به یکی از آسیب های اجتماعی تبدیل شده است. این فضا شاهد انتشار مطالب کذب و کذب بوده است.

وی با بیان اینکه تکرار اخبار جعلی، جعلی و بیهوده باعث بی اعتمادی مردم به وی شد، افزود: امروز دشمن در تلاش است تا اعتماد مردم را به فضای رسانه ای کشور از بین ببرد و به رسانه مرجع تبدیل شود.

رئیس قاضی استان قم با اشاره به اینکه امروز اولین روز از هفته قوه قضائیه است، گفت: در گذشته نظام اسلامی مبتنی بر فقه نبود اما شهید بهشتی توانست آن فضا را تغییر دهد.

وی گفت: امروز شاهد تحقق حقوق مالکیت در امور اجتماعی هستیم. هر پدیده اجتماعی که با حقوق شهروندی مرتبط باشد، قطعاً با تصمیم قوه قضائیه خواهد بود.»

مظفری با بیان اینکه رسانه ها می توانند در تبیین مشکلات نقش آفرینی کنند، افزود: در هفته قوه قضائیه تلاش می کنیم تلاش های کسانی که برای احیای حقوق بشر تلاش می کنند برای مردم تشریح کنیم.

وی به سفر رئیس قوه قضائیه استان کوم اشاره کرد و گفت: حجت الاسلام والمسلمین محسنی اجایی در این سفر تصمیمات بسیار مهمی برای بهبود وضعیت قضایی استان کوم اتخاذ کرد.

رئیس قاضی استان قم با بیان اینکه در این سفر درباره پرونده قصیرالشکی تصمیماتی گرفته شده است، یادآور شد: هدف قوه قضائیه احیای حق شبهه افکن است.

  شناسایی 12 مورد اومیکرون در آذربایجان

وی با اشاره به اینکه قانون شهرداری قدیمی ترین قانون کشورمان است، گفت: شهرداری یک سازمان در حال به روز رسانی است و مشکل در این زمینه قانون قدیمی و منسوخ شهرداری است.

مظفری با بیان اینکه استعفای مدیران برای شکل قانونی باید از سوی سازمان بازرسی اعلام شود، گفت: تلاش دستگاه قضایی استان این است که مدیرانی را که مرتکب اشتباه شده اند هدایت و مشکلات را حل کند.

دیدگاهتان را بنویسید