حامیان تلاش ها برای تایید “انحصار گوگل آمازون” در کنگره ایالات متحده

به گزارش رویترز، منتقدان این طرح همچنین با ارسال نامه ای به قانونگذاران به قانونگذاران اطلاع دادند که تصویب این طرح به مصرف کنندگان و مصرف کنندگان آسیب می رساند.

با حمایت قوی دو حزبی در مجلس نمایندگان و سنا، این لایحه بیش از هر قانون ضد تراست مورد توجه قرار گرفت. در صورت تصویب این طرح، شرکت های فناوری از جعل شرکای موتور جستجو و سایر خدمات خود برای پشتیبانی از تجارت و خدمات مرتبط منع خواهند شد.

سناتور ایمی کلوبوچار و نماینده کنگره، دیوید سیسیلین، حامیان اصلی این لایحه، پیش بینی می کنند که از حمایت کافی برای تصویب این لایحه در کنگره برخوردار خواهند بود.

طرفداران پرونده او در تلاش هستند تا رونوشت واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند. طرفداران پرونده او در تلاش هستند تا رونوشت واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند.

گروه های مخالف خواستار تحریم نشست روز دوشنبه شدند و به سناتورها هشدار دادند که این طرح نوآوری را کاهش می دهد و به مصرف کنندگان آسیب می رساند.

  ویترین روزنامه / تحلیل آرمان ملی از روابط ایران با روسیه و چین / هشدار همدلی نسبت به انحطاط فرهنگی ایران / گزارش میدانی آفتاب یزد از جامعه گران قیمت

دیدگاهتان را بنویسید