جهاد تبیان راه مقابله با تحریف گفتمان انقلاب اسلامی است

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، اسداله عباسی امروز (چهارشنبه) در دیدار با مدیرکل و مدیران شهرستانی اداره کل تبلیغات اسلامی و جمعی از مبلغان دینی استان، با تبریک سالروز تبلیغات اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی (ره) گفت: و گفت: با هدف ترویج فرهنگ اسلامی، تبلور حیات معنوی و تبیین و ارتقای شاخص های اعتقادی است و اقتدار فرهنگی آن حائز اهمیت است.

اشاره کرد جهاد توضیح داده شده است وی با تاکید بر نقش رهبر معظم انقلاب، نقش روحانیت و مبلغان دینی را در گسترش این فریضه مهم یادآور شد و افزود: جهاد تبیین مهمی برای مقابله با هرگونه انحراف و انحراف در گفتمان و ارزش‌های اسلامی است. نیازهای انقلاب

عباسی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه جایگزینی برای منبر وجود ندارد، تاکید کرد: ایشان بر نقش موثر روش های قدیمی مانند منبر و مداحی ضمن استفاده از ابزارهای روز و سخت افزارهای جدید مانند فضای مجازی تاکید کردند.

استاندار گیلان با بیان اینکه امروز دشمن با روش ها و ابزارهای جدید در تلاش است تا ذخایر فرهنگی ایران اسلامی و وحدت حاکم بر کشور را از بین ببرد. وی یادآور شد: دشمنان جایگاه دو اصل مهم در اعتلای ایران یعنی مقام معظم رهبری و دیگری نهاد خانواده را به خوبی درک کرده و در صدد نابودی این سرمایه های ارزشمند هستند.

وی استفاده از امکانات فرهنگی و ارائه بسته های فرهنگی توسط فعالان این بخش و هم افزایی همه ارکان حوزه فرهنگ برای مقابله با چالش های این بخش را ضروری دانست و گفت: نباید به صورت موازی و موازی انجام شود. اتلاف وقت و قیمت بدون برنامه هدف از جاده اصلی منحرف شد.

  بیش از 60 هزار دانش آموز ترک تحصیل و کمبود 23 هزار معلم در خراسان رضوی وجود دارد.

با تأکید بر اینکه موضوع فرهنگ نباید به چند نظام محدود شود. وی تلاش برای توسعه فرهنگی را یک وظیفه همگانی دانست و افزود: در این راستا تقویت اقتدار فرهنگی باید همه جانبه و متناسب با شرایط روز باشد.

عباسی یادآور شد: وحدت شیعه و سنی برای حفظ وحدت ملی و همچنین سرکوب توطئه های دشمنان مهم است که رهبر معظم انقلاب نیز بر آن تاکید دارند.

وی بر گستردگی حوزه فرهنگی و لزوم پیوست فرهنگی برای تمامی پروژه ها اعم از اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و … تاکید کرد و گفت: شرایط امروز کشور به گونه ای است که در مشکلات مختلف نیازمند فرهنگ سازی هستیم. از جمله مصرف.” استفاده مستمر اما بهینه است.

استاندار گیلان خاطرنشان کرد: با شروع فصل رشد در استان و همچنین با شروع فصل تابستان، مصرف انرژی و آب دو موضوع مهمی است که می توان در راستای فرهنگ سازی و تهیه بسته های فرهنگی برای بهینه سازی به آن پرداخت. استفاده از این منابع

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با قدردانی از فعالان ولیعهد استان به ویژه کادر پزشکی متعهد با اشاره به فعالیت های انجام شده در استان در سال های اپیدمی تاج، اظهار داشت: تحریم های ظالمانه قابل تقدیر است.

استاندار گیلان

عباسی با اشاره به نتایج سفر رئیس جمهور به گیلان و اعتبارات مصوب و تخصیصی، افزود: این بخش پروژه های زیربنایی، عمرانی، کشاورزی، بهداشتی و فرهنگی بسیاری را اجرا کرده است که به زودی برای تعدادی از پروژه ها افتتاح می شود. مهم هستند.

وی تکمیل بزرگراه راش – قزوین، کریدور ریلی شمال به جنوب، احیای تالاب انزلی، ساماندهی رودخانه های زرجوب و گوهرود و مدیریت پسماند را از موضوعات مهمی دانست که در سفر رئیس جمهور باید مورد توجه و تکمیل قرار گیرد. هزار و صد میلیارد تن.

  آخرین آمار بیماری عروق کرونر در جهان/ ثبت بیش از ۲۷۱ میلیون بیمار

عباسی آغاز عملیات آبرسانی ۷۱۱ روستای فاقد آب شرب سالم استان را با کمک سپاه و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) عنوان کرد و گفت: رفع محرومیت روستایی و توسعه پایدار روستایی موضوع مهمی است. در روستا به شدت مورد آزار و اذیت قرار می گیرد.»

وی همچنین با اشاره به موضوع توزیع عادلانه یارانه ها، مردمی سازی اقتصاد و جلوگیری از اتلاف منابع مالی کشور، با بیان اینکه رئیس جمهور آبروی خود را برای اجرای این طرح تقویت کرده است، بیان کرد: منابع کشور هدف این طرح است که هدف از اجرای این طرح است. به طور قابل توجهی از قاچاق و انباشت کالا جلوگیری می کند.

عباسی اجرای طرح اطلاعات یارانه آرد و نان وی همچنین خاطرنشان کرد و افزود: در این طرح علاوه بر توجه به کیفیت نان، از کم فروشی و قاچاق آرد به عنوان نیازهای اولیه خانوار جلوگیری می شود.

وی حمایت از تولید داخلی و توجه به رشد صنایع تولیدی در استان را مهم دانست و با اشاره به فعالیت تعداد قابل توجهی از واحدهای راکد و نیمه راکد استان بر اجرای شعار سال تاکید کرد. و گفت: شهرک های دانش بنیان تولید دانش و اشتغال زایی در گیلان ایجاد می شود.

وی یادآور شد: امروزه استفاده بهینه و موثر از منابع یک ضرورت مسلم است که با بهره گیری از دانش نوین و علوم دانش بنیان محقق می شود.

نماینده عالی دولت در استان بر ضرورت ایجاد امید در جامعه، بیان دستاوردهای نظام اسلامی و حکومت داری مردمی و مشارکت آحاد جامعه در مسائل مختلف فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد و ملت را ناکارآمد دانست.

  7 نفر از اعضای یک خانواده عراقی در حادثه ای هولناک جان باختند + فیلم

در این نشست مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان و تعدادی از روحانیون حاضر نیز به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید