«جنون آمریکایی!» / استراتژی برخی از ایالت های آمریکا برای مقابله با «قتل عام» در مدارس آمریکا

gun control march getty1241247039.jpg خبر عجیب

شفقنا آینده- در واکنش به تیراندازی ها و قتل عام های گاه به گاه در مدارس آمریکا که جهان را بر آن داشته تا به قانون عجیب و غریب آزادی مطلق اسلحه در این کشور نگاه کند، گروهی از جمهوری خواهان، از جمله فرماندار اوهایو، قانون یا لایحه ای را تصویب کردند که معتقدند می تواند جدی باشد. مانعی برای تکرار قتل عام در مدارس آمریکا. یک قانون یا لایحه جدید در گروه جمهوری خواهان به معلمان این امکان را می دهد که از حق حمل سلاح گرم در کلاس های درس برای محافظت از فرزندان خود در برابر سلاح های خودکار برخوردار باشند.

با این حال، به گفته جولیا کانلی، خبرنگار سایت خبری Commonwealth، این قانون به طور گسترده مورد انتقاد قرار گرفته است، به ویژه از سوی دموکرات ها، و حتی برخی از منتقدان مترقی گفته اند که دولت باید معلمان را مسلح کند. باید پول بیشتری به آنها بدهید!

به گزارش جامعه بریتانیا؛ ماجرا از آنجا شروع شد که مایک دیواین، فرماندار اوهایو، در تصمیمی بحث برانگیز، لایحه ای را امضا کرد که به معلمان اوهایو که آموزش تیراندازی 24 ساعته دارند، اجازه می دهد برای محافظت از دانش آموزان در مدارس سلاح حمل کنند. این لایحه، که می‌تواند به‌عنوان پیروی از حکم صادر شده توسط دادگاه عالی اوهایو در سال گذشته تلقی شود مبنی بر اینکه معلمان و سایر کارکنان مدارس در صورت دریافت آموزش‌های مشابه افسران پلیس، حق حمل سلاح در مدارس را خواهند داشت، مورد انتقاد قرار گرفته است. . . و اعتراضات گسترده ای صورت گرفت.

جامعه بریتانیا در ادامه خاطرنشان کرد که این تصمیم بحث برانگیز طی چند روز گذشته به شدت مورد انتقاد دموکرات‌ها به‌ویژه در ایالت قرار گرفته است. با استوری این اکانت عجیب همراه باشید.

  سئول از تلاش ها برای حفظ مذاکرات هسته ای ایران حمایت می کند

به گزارش این پایگاه خبری؛ نامزد دموکرات ها برای فرمانداری اوهایو یکی از منتقدانی است که تصمیم مایک دیوین فرماندار این ایالت را برای امضای لایحه ای که به معلمان اجازه می دهد تنها پس از 24 ساعت آموزش اسلحه در کلاس حضور داشته باشند را محکوم کرد و گفت: «مدرسه معلمان و معلمان “آنها قطعاً به آموزش های بسیار بیشتری نیاز دارند که مهمترین آنها بهبود و آموزش مهارت های علمی آنهاست نه شلیک سلاح های مرگبار در کلاس.”

نان وایلی که در آگوست 2019 شهردار بود، در تیراندازی در شهر کوچک دیتون 10 نفر کشته و 27 نفر زخمی شدند. او گفت: “معلمان برای تمدید پروانه تدریس خود به 180 ساعت زمان نیاز دارند تا بتوانند به فرزندان ما و شما آموزش دهند، اما همین معلمان فقط با 24 ساعت آموزش و همان تفنگ در کلاس می توانند سلاح حمل کنند.” مصاحبه رسانه ای درس هایی برای فرزندان ما. و برای شما. «این واقعاً جنون و جنون است.

فرماندار جمهوری خواه اوهایو، دیواین، اخیراً قانون مجلس 99 را امضا کرده است که میزان آموزش مورد نیاز برای معلمان و سایر کارکنان مدرسه را برای حمل سلاح گرم از 700 ساعت – شرط استاندارد آموزشی برای افسران مجری قانون – به 24 ساعت کاهش می دهد.

دادگاه عالی اوهایو سال گذشته حکم داد که مناطق آموزشی و مدارس می توانند به معلمان و سایر کارمندان خود اجازه حمل سلاح گرم را بدهند – تنها در صورتی که آموزش های مشابهی را به عنوان افسران پلیس دیده باشند.

در واکنش به این لایحه، نمایندگان دموکرات اخیراً با اتحادیه معلمان و همچنین اعضای پیمان برادری پلیس و البته با مقامات محلی مجری قانون متحد شدند تا علیه مجلس 99 در مجلس نمایندگان صحبت کنند. . برایان هاردینگ، معاون رئیس پلیس آکرون، به Commonwealth گفت: «ما سال‌ها در تلاش بودیم که اسلحه را از مدارس دور نگه داریم، و اکنون آنها می‌گویند که باید آموزش ببینیم و اسلحه‌ها را با خود به مدرسه ببریم.

  السنوار: صهیونیسم از لانه عنکبوت ضعیفتر است

وین دراموند، رئیس پلیس کلیولند، به خبرنگاران گفت: داستان از این قرار است که از معلمان انتظار می رود در زمینه سلاح گرم چنان آموزش ببینند که بتوانند با یک تیرانداز بالقوه آموزش دیده وارد مدرسه شوند. و او شروع به کشتن کودکان و بزرگسالان می کند، درگیر می شود و حتی او را می کشد.

با این حال، دیواین، فرماندار اوهایو، علی‌رغم امضای این لایحه، در مصاحبه با رسانه‌ها این سوال را مطرح کرد که آیا مناطق آموزشی و مدارس واقعاً به معلمان اجازه حمل سلاح گرم را می‌دهند یا خیر. او همچنین پیشنهاد کرد که مدارس از افسران امنیتی یا پلیس مسلح برای محافظت از کودکان استفاده کنند.

دیوین گفت: «تصور مدرسه ای با معلمان مسلح سخت است، حتی معلمانی که قبلاً هرگز سلاح نداشته اند. این خارج از درک من است. بنابراین من مطمئن هستم که مدارس به افرادی که پس از این لایحه انتخاب می کنند توجه خواهند کرد.

فرماندار همچنین قانون 215 سنا را روز دوشنبه امضا کرد که به ساکنان 21 سال و بالاتر اوهایو اجازه می دهد حتی بدون آموزش سلاح حمل کنند. هر دو لایحه سه هفته پس از حمله یک مرد مسلح به مدرسه ابتدایی راب در اوالد، تگزاس که منجر به کشته شدن 19 کودک و دو بزرگسال شد امضا شد – و در آن زمان بود که تقاضای عمومی برای کنترل بیشتر اسلحه افزایش یافت. شدیدتر شد.
این حمله توسط چندین جمهوری خواه برجسته دنبال شد که خواستار خلع سلاح معلمان به عنوان بخشی از لایحه ای در اوهایو شدند.

  وزیر بهداشت: ارز ترجیحی سکوی پرشی برای توسعه و تولید شده است

این لایحه که توسط شریلان ایفل، رئیس صندوق حمایت حقوقی و آموزشی NAACP امضا شد، آن را “شکل گیری جنون” نامید.

کایران هیلی، استاد دانشگاه دوک نیز تصمیم دیواین برای مسلح کردن معلمان را محکوم کرد و آن را “دیوانگی محض” خواند.

منتقدان دیگر از دیوین به دلیل اولویت دادن به سلاح در مدارس به جای تامین بودجه کافی برای مدارس مختلف انتقاد کرده اند. نینا ترنر، سناتور سابق دموکرات های ایالتی، می گوید: «معلمان را مسلح نکنید، به آنها پول بیشتری بدهید.

هفته گذشته مذاکراتی در واشنگتن با اعضای دو حزب بزرگ ایالات متحده در مورد پیشنهاد گروه های کنترل تسلیحات انجام شد که با پیشنهادات و الزاماتی از جمله حداقل سن 21 سال برای خریداران تفنگ سبک، نیاز به بررسی سوابق خریداران و این به پایان رسید. منجر شدن. با این حال، جمهوری خواهان به آزادی مطلق مالکیت اسلحه اعتقاد دارند و با هر قانون کنترل اسلحه مخالفند.

منبع ترجمه: پایگاه خبری مشترک المنافع

دیدگاهتان را بنویسید